Wpis z mikrobloga

#lodz Zasady nowerj wersji Hardcore w Ciemni. Jak ja ich za to kocham :D
Wybrane smaczki:

Jeśli nie uda Ci się przed nami uciec, zostaniesz związany, zakneblowany i wrzucony do dalszej części Ciemni. Zostają Ci wtedy dwa wyjścia: albo rozwiążesz się i uwolnisz sam, albo uratuje Cię następna osoba.

Obydwie Opcje są mało prawdopodobne


:D A dalej:

Tym, którym uda się wydostać zanim ich dopadniemy zwracamy pieniądze i mamy dla nich przewidzianą nagrodę. Jeśli ktoś taki się trafi.


No to szykuje się niezła zabawa :D
Pobierz npsr - #lodz Zasady nowerj wersji Hardcore w Ciemni. Jak ja ich za to kocham :D
Wybr...
źródło: comment_JpgMH0Fru7DFemqOweDSU9r8g5oKllAO.jpg
  • 4
@npsr: Też muszę się wybrać, normalna wersja już dla mnie za słaba. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze, że będzie trzeba umowy podpisywać, co powinni robić zawsze. Znajoma złamała u nich rękę i założyła sprawę w sądzie.
@KuwbuJ: to raczej nie wygra :P Umowę zawierasz w momencie wejścia i nie wymaga ona formy pisemnej.

A co do wersji, no na klasyczną to wiadomo. Po którymś razie znasz na pamięć, ale alee. Trasa jednak ciągle lekko się zmienia, więc nawet znająć ciemnię na pamięć idzie się zgubić :D Ja ostatnio odkryłem przypadkiem jakiś tunel z którego wyszedłem z obitym przez rury ryjem... a to był mój siódmy czy ósmy
@Rosuene: Jeśli nigdy nie byłeś to zacznij od tradycyjnej wersji, bo jak nie znasz terenu to nie masz szans uciec :P Ale pro tip - (chociaż nie pewny, bo dopiero w sobotę będzie okazja spróbować). Ta "dalsza strona Ciemni" to zapewne klatki. Są już blisko wyjścia :)