Wpis z mikrobloga

@Ennai: zwężenie przy shellu jest. Potem już trochę lepiej. Nie ogarniam czemu ludzie wiedząc o remontach dalej jeżdżą Zakopiańska zamiast to objezdzac.. Jak jeżdżę autem,a nie jestem Z Krakowa i nie znam miasta jeszcze to potrafię znaleźć jakiś objazd. Nie ogarniam.
@Krisskow: mieszkam poza miastem. Dojazd rowerem jest zbyt meczacy ze względu na teren i odległość, nie mówiąc o czasie. Mpk jest nieoplacalne ze wzgledow finansowych i czasowych. Zreszta nie chce ogladac innych mord i uzerac sie z obcymi.
Cenie sobie prywatność, szanuje swój czas. Finansowo wychodzi i tak korzystnie, niewiele więcej niż mpk.

Cebula? Chyba to określenie nie pasuje do mnie jeśli wole płacić zamiast jeździć "za darmo".

Remont ulic pod
@Traviu: Tak się składa, że mieszkam obok tej ulicy i firma Bergen Brau, która robi tę drogą 1. robi ją mega szybko (zmienili cała ulicę Brożka w dosłownie kilka dni, pracując w dzień iw nocy 2. Gdzie ty mówisz o studzienkach czlowieku, jak nie skończyli ejszcze Zakopianki? Bergen Brau to jedna z lepszych firm i ulica Brożka jest równiótka jak stół
@Krisskow: :D skrzyżowanie ze Zbrojarzy w stronę Borku. studzienki z 3cm nizej latają jak #!$%@? jak się na nie wjedzie. Jeżdżę codziennie 2x, wiem co mówię..
@Krisskow: druga warstwa polozona, odpowiedni poziom. Robiliby pozniej studzienki oddzielnie? Watpie. Lipa ta droga, widac, zs robiona na szybko.. Jestem jak najbardziej za remontami ale przemyslanymi, a nie #!$%@? fuszerki na szybko #!$%@? mieszkańców i dojezdzajacych do pracy.