Wpis z mikrobloga

Dziś przybył kurier z #wykopoczta
Serdeczne pozdrowienia dla syna @Beavis Patryka, za jakże uroczy portret taty ( ͡º ͜ʖ͡º)
List fajny i to najważniejsze, żaden z prezentów się nie zmarnuje.
Jednakże tutaj #oswiadczenie iż mireczek @Saldi07 powinien się wstydzić, za zwodzenie mnie jak i @Beavis, gdyż paczka którą otrzymałem była właśnie do niego kierowana.
Przy następnej edycji także biorę udział i jak trzeba także wyślę paczkę zagranicę, choć koszta przesyłki są równe lub większe cenie prezentów ale liczy się zabawa, że ktoś otrzyma SWOJĄ paczkę.
@Beavis może skoczymy w maju na jakieś piwko, gdyż niedaleko mnie pracujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję @b__g oraz @kuki_1988 jakże i wszystkim wolontariuszom za ogarnięcie tematu. Sprawa logistycznie nie jest łatwa, także biję pokłony!!!
źródło: comment_6cQXzupwD0GdwvRfBiqiTDvgQmI0lIUC.jpg
  • 7
Nie martw sie :) Twoja paczka jutro rozpocznie podroz w strone Polski. Mam nadzieje ze bedziesz zadowolony. Przed wysylka wstawie jeszcze zdjecie =)
Także oświadczam i biję się w pierś:
@Saldi07 jest prawilnym mirkiem. Jako, że chce do mnie wysłać paczkę, postanawiam publicznie ogłosić, iż (niestety, ale dopiero) w połowie maja wyślę mu ode mnie, aby nie był pokrzywdzony w całej zabawie.
Mam nadzieję, iż działanie #wykopoczta zostanie zmienione do następnej edycji, a osoby które z powodów życiowych nie mogły wgrać zdjęcia zostaną do niej dopuszczone.