Wpis z mikrobloga

@mistellaire: chyba tego aktora młodego z rodzinki pl, widziałam to na fb wczoraj wieczorem. komentarzy tego typu było dziesiątki pod postem tej dziewczyny. w głowie się nie mieści, coś strasznego. nie wiem, jak można takie rzeczy komuś pisać.
  • Odpowiedz
@KKon: Łupaszka raczej na Ukrainie nie działał tylko na Podlasiu, co oznacza że ta babka to prawdopodobnie Białorusinka. No ale wiadomo "wołyń..." i problem solved
  • Odpowiedz
@Constantine: Ja #!$%@?, parę lat robi w aktorstwie i jeszcze nie ma świadomości, że jest osobą publiczną i jest rozliczany ze wszystkiego co publikuje na necie?

Przecież dla aktora mieszać się w politykę - szczególnie tak kontrowersyjne wątki - to strzał w stopę.
  • Odpowiedz
@mistellaire: nie wiem, moim zdaniem nie zrobił nic tak strasznego. szczerze mówiąc myślę, że się nawet nie spodziewał, że wyjdzie to w ten sposób (chociaż powinien, ale jeszcze młody i głupi). ludzie pod postem po prostu są wybitnie #!$%@?. bardziej mnie dziwi, że nikt tam nie moderuje tych postów. to się dopiero w głowie nie mieści.
  • Odpowiedz
@OjciecMarek: Nie przekonuje bo już kilka sprawozdań ze śledztw IPN czytałem i zeznania składane za czasów komunistycznych dość często okazywały się albo zwykłym zrzucaniem winy na zmarłych albo efektem działań propagandy radzieckiej. Być może to prawda ale zanim rzucimy kamieniem wypadałoby przeprowadzić rzetelne śledztwo w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@Constantine: Szkoda, że nie pamiętam pasów do swojego multikonta na FB rozwijanego parę lat temu.

Można by tych ludzi #!$%@?ć do ich rodziców i powysyłać emaile do dyrekcji ich szkół ze screenami.

Za publiczne obrażanie ludzi powinni dostać po dupie od starych, ale co ja się dziwię, 3/4 z nich to 16-letnie pędzle w białych raybanach...
  • Odpowiedz
@ediz4: Cóż, relacja "Rakoczego", która stanowi podstawę powyższych oskarżeń, została złożona w Londynie w '45, trudno mówić tu o długotrwałym pozostawaniu pod przemożnym wpływem propagandy radzieckiej, o "zrzucaniu winy na zmarłych" tym bardziej.
  • Odpowiedz