Wpis z mikrobloga

Mireczki z #rowerowykrakow piszę do Was wcześnie żebyście mogli się namyśleć. We wtorek pokazują pogodę przyzwoitą, siedzę w robocie do 15 i potem prosto z pracy cisna na kole jakąś fajną rundkę (na razie w planach https://www.strava.com/routes/4772428 przy czym można to spokojnie skrócić o jakieś 20km i trochę m w pionie w razie co). Co do nawierzchni to nie jestem pewien co się dzieje na zjeździe z Będkowic aktualnie, kiedyś było raczej średnio. Poza tym powinno być spoko, widoczki przy Sułoszowej epickie. Planowane tempo takie, żebym się nie porzygał, ale też bez ociągania (żeby mi kto na holendrze nie przyjechał ;). Hopki robimy w swoim tempie i czekamy w razie potrzeby.

Aha, spotkać się możemy przy wejściu do Ikea żeby było łatwiej.
  • 14
@kiwacz: OTR szosa jedzie we wtorek? Jeździli wszak w czwartki? Generalnie ja bardzo lubię wszelkie OTRy, ale męczy mnie dojeżdżanie na błonia + 17 to 2h później niż 15 == zimniej i większe ryzyko złapania przez noc.
@44zw: za fb

Widząc ogromne zainteresowanie ruszymy z treningami szosowymi we wtorki - więcej info wkrótce..


Zapraszamy osoby na rowerach mtb (pojedziemy do Lasu Wolskiego) oraz na rowerach szosowych (pojedziemy na 50 / 60 km traskę). Następnie wrócimy i rozgościmy się na leżaczkach, krzesełkach i trawnikach w fajnym nowym miejscu przy Błoniach - BEZOGRÓDEK