Wpis z mikrobloga

@dragoneiro: jest ale z doświadczenia wiem, że prędzej czy później Ci tego botchara usunął. Czasem wbijesz 400 lvl nawet przed banem, ale sumarycznie i tak zostajesz z niczym. Też bociłem i miałem usuwane konta. Ręcznie jest fajniej i większa satysfakcja. Do tego robisz sobie skila a nie jesteś parcelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saxovic jak ja zaczynałem grać w tibie to ty na chleb mówiłeś beb :D pytam tylko z ciekawości bo ostatni raz grałem na realu 2 lata temu, ale jak zobaczyłem Twojego screena to tak pomyślałem żeby sobie pograć i wspomóc się trochę botem bo nie mam za dużo czasu. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@dragoneiro: nie miałem na celu Cie w jakikolwiek sposób obrażać. Też mam mało czasu na grę ale nawet grając 2h dziennie jesteś w stanie sorcem wbić setkę dość szybko. W razie czego zapraszamy na Valorię ( ͡° ͜ʖ ͡°) i też zaczynałem na Tibi 7.4 w 2004
  • Odpowiedz
@dragoneiro: w imieniu community - jak masz bocic to daruj sobie gre, albo chociaz graj na hpvp, zeby latwiej bylo sie Ciebie pozbyc z respa. Btw. niedlugo wychodzi nowy klient Tibii (11.0), ktory podobno na krocej lub dluzej uniemozliwi bocenie, takze masz kolejny powod aby sobie odpuscic.
  • Odpowiedz