Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #4konserwy #narodowcy #onr. Jaka jest różnica w waszym sposobie rozumowania a w sposobie rozumowania islamistów? Jakiś czas temu protestowaliście razem z #korwin przeciw jakiejś tam sztuce w teatrze ( wasza pierwsza wizyta w takim miejscu, nie?), a ostatnio wbiliście na wystawę Stępniewskiej drąc mordy i machając transparentem. Pamiętny jednak jest wasz slogan "Jak Sobieski z Osmańcami, tak my dzisiaj z bluźniercami", o ile pamiętam, Sobieski walczył zbrojnie z Turkami. Czyli co? Też będziecie zabijać artystów (tak, to są artyści, chociaż również nie trawię tego typu sztuki) bo znieważyli waszego Boga? Wpadniecie z kałachami i zaczniecie strzelać do bluźnierców bo ktoś sparodiował Jezusa czy innego Mahometa? Ja tylko przypomnę że żyjemy w europie, a konkretniej w Polsce a nie w Arabii Saudyjskiej, i książki napisane 2000 lat temu nie mają tutaj żadnej mocy prawnej. #bekazprawakow #bekazpodludzi
xst_ - Mam pytanie do #4konserwy #narodowcy #onr. Jaka jest różnica w waszym sposobie...

źródło: comment_YAZFFzbbt9hnVqXBD3G9FV8JzLuBE2IF.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@ameke: wasza = moja? tzn. sugerujesz, że nie widziałem wcześniej narodowców w teatrze bo sam w nim nigdy nie byłem? No nie widziałem, bo z reguły poznaje was po bluzie z ogniem czy innym burkiem. Ale jeśli przychodzicie ubrani jak cywilizowani ludzie, i takoż się zachowujecie to przepraszam, nie przewidywałem takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@baku112: nie przeszkadza mi, kolory nie są dla mnie żadną wartością. Protestować możesz jak najbardziej, ale w cywilizowany sposób. Jakby feministki w czasie mszy świętej wylazły na środek ołtarza i zaczęły się wydzierać to byście się zesrali że to wielki skandal.
  • Odpowiedz
@xst_: przeczytaj 100x, przemyśl co napisałaś - usuń konto. Dobranoc, tylko nie odpisuj bo słaby Bait zielonko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
bait, usuń konto, zielonko xD typowy prawak. Argumentacja jak i bogactwo językowe na poziomie ameby.
  • Odpowiedz
@xst_: serio nie widzisz różnicy? czy trollujesz?
a to że dla Ciebie kolory nie robią różnicy jest nieistotne, ale podejrzewam, że ustawiłeś to specjalnie żeby prowokować.
  • Odpowiedz
@baku112: ale no proszę, podaj mi tę różnicę. Islamiści mówią: "Zabić bluźnierców", wy mówicie identycznie to samo. Jakiś argument potrafisz podać czy tylko napiszesz usuń konto?
  • Odpowiedz
@xst_: po pierwsze: skąd wiesz, że ja tak mówię?
po drugie: w każdej z grup są jednostki z inteligencją ameby i wkurza mnie że tacy jak Ty robią z tego regułę
po trzecie: co do samej wystawy, uważam, że coś takiego nie powinno mieć miejsca i też bym protestował.
i usuń te obraźliwe, choćby w stosunku do mnie, zdjęcie(avatar)...
  • Odpowiedz
@ameke: bo nie potrafisz dyskutować tak jak kolega powyżej, zero argumentacji typowy wykopowy prawak, wrzuci mema i na tyle go stać, zresztą, czego się spodziewać po narodzie który nie czyta książek...
  • Odpowiedz
@baku112: no świetna argumentacja xD nie powinno mieć miejsca, a dlaczego niby? Allah ch**, ale Jezuska to wy nie obrażajcie? Precz z szariatem, ale bluźnierców to należy zabijać. Nic mnie nie obchodzi co Cię obraża a co nie. I nie te zdjęcie, tylko TO zdjęcie. Język ojczysty wypada znać, panie patrioto.
  • Odpowiedz