Wpis z mikrobloga

cola zero cherry? O proszę, nie spodziewałem się takiej


@Szrlh: Wielki świat( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama najbardziej tęsknię za zero waniliową, w Polsce chyba nie uświadczysz...
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: normalnie robię jeden cheat w tygodniu. W sensie posiłek, nie dzień. No i też nie #!$%@? pod korek, tylko zjem sobie kebsa z frytkami czy pizzę i git. Ale ostatnio cheat miałem 2 tygodnie temu bo nie czułem potrzeby.
  • Odpowiedz
@chuckmls: musisz byc swiadom, ze im nizej z bf bedziesz to musisz czesciej se cheatnac, wiec przygotuj sie niedlugo ze bedziesz musial 2-3x w tyg se cheatwac ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nic sie nie stanie, wliczyc se w bilans, z czegos utniesz i tyle

ja bede bez zadnych slodyczy 6tygodni, beda jajca w 3-4 tygodniu cos mi sie wydaje juz ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@chuckmls: obydwa, psycha wiadomo, dzieki takim cheatom bedziesz caly czas trzymac sie diety i nie bedzie tak mocno ciagnelo do tego, ze nagle 'NO #!$%@? NIE MOGE AAAA #!$%@?' i pochlaniasz cala lodowke caly dzien, przez kilka dni non stop ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo takie smiecie pobudza ci tarczyce tez, nakreca troche metabolizm itd
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: trzeba wziąć pod uwagę że mną się zaczyna interesować prokurator Patryk ( ͡° ͜ʖ ͡°) czuję że jest inaczej niż powinno być na tej płaszczyźnie.. (Dieta/metabolizm/morale)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: chodziło mi o to żeby powiedzieć że się suplementuję w stylu #pdk (żeby uniknąć tych samych pytań na priv typu: skąd za ile, a nie lepiej by było ?). I że ten fakt ma wpływ na dietę, morale na redukcji itp itd. A nie że Patryk daje do #!$%@? o mojej osobie xD
  • Odpowiedz
@chuckmls: ja ogolnie robiac redu nawet nic bym soku nie bral, bo po co ? marnowanie towaru generalnie, i chyba wolalbym jednak zrobic jak robie teraz nawet bedac naturalem, czyli glodowka 2g/kg bialka do tego ty na pewno mialbys dostep do sibu, zeby nie miec apetytu, w zaleznosci jak bardzo zatluszczony jestes te 6-8tyg i jestes dociety, zyla ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozniej z tego wyjsc
  • Odpowiedz