Wpis z mikrobloga

#poznan kolo polibudy

Ta #!$%@? firma #!$%@? tymi wstretnymi banerami gdzie sie da. #!$%@? caly plot. Jak plastyk miejski kazał to #!$%@? to przez chwile byl spokoj. Teraz wracają z natarciem. Znowu #!$%@? wystawiaja banery ale teraz bardziej oczojebne, z kontrastem. Pierdyliard czcionek, tło białe, niebieskie, srakie #!$%@?. Rzygam tym do #!$%@?. Czy te podludzie #!$%@? #!$%@? nie maja jakiegokolwiek poszanowania dla przestrzeni publicznej? Każda #!$%@? luka #!$%@? banerem, juz na budynku wrzucaja to oczojebne gowno. Mirki ktorym zalezy na estetyce Poznania, moze zrobimy jakis rajd na tych cwelow? Albo zorganizowana akcja zdjecia tego w #!$%@? i zniszczenia. Niech te #!$%@? sie naucza, ze o przestrzen publiczna sie dba. Mogliby #!$%@? zrobic 1 (słownie #!$%@? JEDEN) mały baner ze srebrym logo w widocznym miejscu ale NIEEEE #!$%@? Grazyna z Januszem muszo byc widoczne. Strzelalbym #!$%@? do takich #!$%@? jak do kaczek
#estetyka #przestrzenpubliczna

Miejscowka obok DSow polibudy przy przystanku kórnicka.
drzewko94 - #poznan kolo polibudy

Ta #!$%@? firma #!$%@? tymi wstretnymi banerami ...

źródło: comment_A3RfD5oFPP4RdhIWOPKQ2VmwY9CozVbR.jpg

Pobierz
  • 5
@drzewko94: a czy ostatnio ktoś nie kazał ich tym reklam zakryć? Przejeżdżałem tam przez ostatnie kilka dni i te oczojebne reklamy były zakryte przez takie sinozielone bannery.
Mnie też #!$%@?ą te oczojebne reklamy. Oni nie są niewinni, ale w porównaniu do tego zasranego sklepu z meblami z Przemysłowej to jest to pikuś. Ja bym ich wszystkie reklamy pozrywał.
@moler: Plastyk miejski kazał to zakryć. Od bocznej ulicy płot od strony działki na nowo zaklejony. Od strony polibudy ostatnio widziałem jak zakładali. Dzisiaj się przyjze dokladnie co tam sie dzieje. Będę kombinował jak to zgłosić. Napisałem nawet maila do tej #!$%@? firmy czy oni są #!$%@? normalni z tymi reklamami, niedlugo to w odleglosci 300 metrow zajebia wszystko płachtami "TUTEJ DO ZNAK.PL POWTARZAM, ZNAK.PL KOMPUTERY LAPTOPY I INNE GOWNO, JESZCZE
@drzewko94: a wiesz czemu walą takie wielkie banery? Bo to słabe pazerusy są, kiedyś przeszedłem się do nich i chciałem żeby mi sprawdzili multimetrem czy zasilacz mi się spalił czy laptop i gniazdo ładowania poszło w drobny mak. To on za usługę że mi miernik przyłoży do żyły i sprawdzi czy jest napięcie chciał 25zł... I obsługiwał mnie ciągle bawiąc się telefonem. Nie polecam tego serwisu....