Wpis z mikrobloga

Małe #rozdajo dla #csgo
Do wygrania skin AWP Redline (Field-Tested) warta obecnie 9€ na rynku Steam. Ma nametaga i kilka stickerów (w tym Howlinga, niestety nie na lunecie).

Rozdaję, bo strasznie mnie wkurza. Ze względu na nieprzemyślane umieszczenie Howlinga przez jakiegoś bota nie mogę jej opylić powyżej marketu.

Drugi screen: http://i.imgur.com/xRhTgbd.jpg
Zasady:
1. Plusujesz wpis.
2. Losowanie jutro o 20:00 (jak nie zapomnę :P) za pomocą mirkorandom.
3. Zielonki biorą udział...
4. ... Ale jak wylosuje zielonkę, to przeprowadzam losowanie ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


5. Jak wygrasz to obiecujesz (i dotrzymujesz słowa), że nie przeznaczysz skina na jackpota/bety i inne tego typu :)
6. Opcjonalne-nie-mające-wpływu-na-wynik-losowania... może mała +repka?

Atexor - Małe #rozdajo dla #csgo
Do wygrania skin AWP Redline (Field-Tested) warta o...

źródło: comment_TTdcljdSd491cr9fhO8yP0kq6e21wurs.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@kamcioju: w sumie to trochę rozdajo, a tyczy się #csgo, które wiele osób ma na #czarnolisto, bo nie śledzi/nie lubi tej gry.

Ktoś nie lubi czytać książek, to po co robić kolejny tag, którego nikt nie obserwuje typu #rozdajeksiazki. #rozdajo to #rozdajo, a jak ktoś ma na #czarnolisto tag #csgo, to nie powinien widzieć tego wpisu... chyba. Gorzej jak lubi csgo, a nie lubi rozdajo w cs:go. Takim to nie wiem jak dogodzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@KosciolSzkolaStrzelnicaMiednica: gdybym to ja wiedział.
Atexor - @kamcioju: w sumie to trochę rozdajo, a tyczy się #csgo, które wiele osób ma...

źródło: comment_NB8VQUDkvvVZd1vTd5fHeHtBE12VAxyp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JanuszSlifka: w planach mam następne rozdajo do cs:go oraz inne nie-csowe (dość specyficzne) dla pełnoletnich mirków, ale tu już muszę bardziej zorganizować to sobie bo skala będzie większa. Więcej szczegółów wkrótce :)

Tylko, czy chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

PS. Ponawiam próbę kontaktu z @krzemusiowy i @Psych00l. Czekam do końca wtorku na kontakt, inaczej nagroda(y) przepadają na rzecz innych mirasów.
  • Odpowiedz
@Atexor
Dzięki bardzo, skin otrzymany ^^ Dostanie go młodszy brat dziewczyny jakby ktoś chciał wiedzieć co się z nim dalej stanie i na pewno będzie użytkowany gdyż młody lubi strzelać z AWP i chwalić się kolegom skinami ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@krzemusiowy: Po tym jak się wyżej "zrzekłeś USP-S" to chciałem go dać kolejnemu w kolejce (czyt. 4 skiny + awp w tym rozdajo), a Tobie zaproponować jeden z tych dwóch. Jesteś pewien, że żadnego nie chcesz?
  • Odpowiedz