Wpis z mikrobloga

Cześć :) czas na małe #oswiadczenie - od jakiegoś czasu ćwiczę tańczenie na macie, czyli - #stepmania / #ddr. Jestem tym tak mocno zainteresowany, że wczoraj zrobiłem cztery układy taneczne sam, każdy kto chciałby spróbować może je ściągnąć stąd. Przeznaczone są dla ludzi średniozaawansowanych/zaawansowanych. Mam też pytanie - jak wielu jest tu fanów stepmanii? Co byście powiedzieli na założenie tagu (albo rozkręcenie już istniejącego), w którym dzielilibyśmy się naszymi układami, które zrobiliśmy/które zatańczyliśmy/spostrzeżeniami odnośnie stepmanii?
  • 8
@htfhere: ok no to lecimy. Będą to takie ogólne uwagi ponieważ wszystkie pliki łączone są przez takie same błędy. Nie wnikam w dobieranie patternów, bo to przyjdzie z czasem. Ktoś cię uczył? Robiłeś na tutorialach? W dużym skrócie - wygląda to lepiej niż moje próby na początku, ale zdecydowanie czeka się jeszcze daleka droga do 'dobrych' plików :)

1. Prezentacja pliku.
- bardzo mocno rzuca się w oczy kompletny brak przypisania
@Shakko: Dzięki za głęboką analizę :
1. Faktycznie, żadnej z tych rzeczy nie ma :) szczerze powiedziawszy nigdy nie zwracałem uwagi na grafiki czy cdtitle :)
2. Skąd pomysł, że to poziom trudności którego nie mogę zagrać? jakbym się postarał, to 1 nogą bym to zagrał ;)
Czy mógłbyś mi powiedzieć, w jaki sposób mogę zrobić kilka trudności plików? Gdy w DDReam studio zrobiłem 2 poziom to nadpisywał on ten pierwszy,
@htfhere: no mam trochę inne doświadczenia bo siedzę w temacie układania kroków ponad 10 lat i brałem udział w kilku projektach komercyjnych :P

Układy tworzę w SM (3.9 do zeszłego roku, od tego siedzę na 5.0.9). Rzucę okiem na DDRs jak tam się zarządza poziomami. A więc:

1. Wrzucam song, robię sync.
2. Wciskam "L" klikam "Launch" przy Hard. Układam kroki. Zapisuję.
3. Wciskam "L" klikam "Launch" przy Medium. Układam kroki.