Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? się znajomym z pracy w życie czy sobie odpuścić? Gość z roboty obraca innym kolegom ich kobiety. Wybiera ofiarę podchodzi jako kolega ściemnia, poznaje i krok po kroku najpierw zarty, docinki, zwierzenia, pomoc jako przyjaciel, az do klamstw, wymuszen, szantaży, nagrywaniu rozmów, wysyłaniu SMS do facetów jako kto inny i ogólnie psychol, ale w stylu serialowego dextera. Bo planowanie i przygotowanie trwa po wiele m-c. Sam ma żonę, dzieciaki, kredyty i na fb idealna rodzinka jak z obrazka. Teraz zbajerował kolejną, a jej facet pracuje tu rownież i dylemat, dać znać jakoś mu. Dać znać zonie psychopaty. Olać i patrzeć na sytuacje. Sam się nakręcam bo wykorzystuje pozycje w firmie i niszczy ludzi, a sam uzależnia baby od siebie i przyjaciel dla facetów co baby im rznie, a one jak ufaja mu to w sektach chyba się tylko zdarza.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
Anon: Nawet nie wiem jakbym mógł anonimowo dać znać, a i tak pewnie się wykręci bez dowodów. Jak ktoś chce spróbować sie z żona jego czy facetami od bab skontaktować to mogę prywatnie podać namiary, ale raczej sam bym nie uwierzył jakby mi jakieś anonimy wmawiały coś, ale może da chociaż do myślenia ...

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

Anon: Pies nie weźmie jak suka nie da. I to tutaj jest jak dla mnie troszkę bardziej skomplikowane. Zdrady, skoki bok z tego co widziałem przez ostanie lata to praktycznie powód do dumy i przechwałek, większość osób kryje takich ludzi w razie w i w małej społeczności co się obracam w firmie to napiętnowali by mnie za sam pomysł wykablowania. Dlatego jak ktoś wie jak anonimowo dotrzeć najlepiej przez fb to