Wpis z mikrobloga

W końcu Kraków wrócił, doczytałem wszystkie wpisy z tagu #wroclawskiewykopparty toteż moja małe podsumowanie.

Na początku oczywiście nie mogło obyć się bez przygód i #sarniezniwo a podróż z Krakowa do Wrocławia z @Arvangen @MasterSoundBlaster @adios i @lucesar zajęła nam ponad 7,5h. Tutaj podziękowania dla @kowal66b za nocowanie #adiosteam w trudach i znoju @wrednota też na nas nie narzekała. Przy okazji dobre słowo o reszcie krakowskiej ekspedycji @WilkBardzozly uratował przed zostawieniem kurtki w PadBarze, dołożył na bilet i ofiarował wykokostkę, cóż więcej mogę dodać :] @kasik913 jak to różowy pasek, była i wystarczyło (plus sweter apple'a) @dzangyl potwierdzam, był na party ;] @erykwks dobrze się chillowało u kowala, @jacekkr dowiózł, nie spalił sprzęgła, bez zarzutów.

W sobotę przyjemny bifor u @PanKara Mały rudzielec, swoje wycierpiał. Sub dla @Trutka oczywisty za fantastyczne Lila Stars. @kuki_1988 za rozmowę oczywiście o kotach i jej samcu z nadwagą (bo jakżeby inaczej na wypoku).

Samo party też udane, trochę chaosu, tu podziękowania dla

@PanKara za zorganizowanie całej imprezy

@nowik za organizacyjną pomoc przy konkursach, choć nie dałeś mi piwa za poprawną odpowiedź Ryu :<

@rohnin że nas zabrał w drogę powrotną

@simsoniak za serdeczne powitanie i pożegnanie

@gwiezdna #starwarsboners i za napisanie mi tagu

@cheft wyglądasz na 16 lat, ale dobrze, że miał kto się zająć niewiastą pozostawioną przez 2 chłopaków w stanie dość śpiącym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kicioch nawet udało mi się z Tobą zamienić kilka zdań ;)

@evenstar (nie maltretuj małych słodkich kotków) @bimbermaeister @ojaadaj20 (stój mocno na nogach) i @owczareknietrzymyjski za grę w Twistera

@GrabkaMan za bieg po elfiki zbożowe, których nie mieli w sklepie :< (mam nadzieję, że to Ty byłeś :])

@madretrudneslowo też kilka zdań przy barze udało nam się zamienić, sympatyczny z Ciebie różowy pasek ;)

@silent_digger keep calm and usuń konto

@dimer Ty śmieszku

Mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo kto mi bardziej zapadł w pamięć.

tl,dr było fajnie

P.S. Niestety nie widziałem tego co wyprawiał @iniekcja ani wcześniejszej guwnoburzy z @madretrudneslowo choć w sumie nie zepsuło mi to humoru. Szkoda, że niektórzy nie potrafią kulturalnie spędzić miło czasu i pokazują co naprawdę sobą reprezentują.
  • 38