Wpis z mikrobloga

Dojezdzanie do pracy rowerem ma jeden powazny minus o plus zarazem. Po dwudziestu minutach pedalowania czlowiek sie rozbudza. Jak dodac do tego jeszcze pelnie i jej wplyw na bezsennosc, to powstaje ciekawa mieszanka.

Spodziewajac sie takiego a nie innego obrptu spraw, w drodze powrotnej z pracy, odwiedzilem sklep. Chcialem jedno piwo, ale przemily, zmeczony pan sprzedawca, poinformowal mnie, ze Corona tylko w czteropaku. No trudno :) Bedzie w zapasie.

Niespodziewany problem pojawil sie w domu. Zadnego otwieracza do butelek, nic na tyle twardego aby sie nie polamalo, wszystko oble. Na szczescie piwo doskonale otwiera sie kijem do golfa.

Jak bedziecie poszukiwali porzadnego otwieracza do butelek to polecam Wilson Blue Ridge Iron 9. Robi robote.

No i tak to siedze sobie na podlodze, popijam zimne piwo i ogladam filmik jak pewien czlowiek poluje na bazanty.

#postmanstories #nocnazmiana

Old_Postman - Dojezdzanie do pracy rowerem ma jeden powazny minus o plus zarazem. Po ...

źródło: comment_OjqCEGssia2K18F2MadL0jRNiSL79aEF.jpg

Pobierz
  • 31
@Old_Postman: ale kijem do golfa? Nie szkoda? Zapalniczka?, klamka, sztućce, śrubokręt kombinerki... Ja chciałbym jeździć rowerem do pracy ale dłużej bym wyciągał rower niż jechał.
Ps widze jedyny słuszny patent z ledami świecącymi 'w sciane'
@Old_Postman: No dobrze że doczytałam spoiler.

Zawsze mnie zastanawiało... Ktoś jedzie do Anglii czy gdzieś. Bierze ze sobą tylko kilka ubrań i nic więcej. Po tygodniu zadasz takiej osobie pytanie... Co robisz?

A nic... Bawię się kijami do golfa.

No #!$%@? i tak wszyscy. Nie wiadomo po co. Nie wiadomo skąd. Za co. I po raz kolejny po co to komu. Ale są... Kije do golfa. Deska do snowboardu #!$%@? na