Wpis z mikrobloga

Hej Mirko, proszę Was o podpowiedź, w mojej głowie urodził się spontaniczny pomysł lotu do #miami w te #wakacje na dwa tygodnie. Może ktoś był i zagospodarował czas na maxa, tak aby nie siedzieć tylko na plaży? Zastanawiam się nad podziałem 7 dni Miami Beach, 7 dni Bahamy. Nie wiem czy Nassau, czy Freeport? Czy może siedzień w Miami, a Bahamy zobaczyć trzydniowym rejsem i mi to starczy? Ewentualne rozrywki i atrakcje pod kątem rodzinki 2+1 (lvl 3). W zeszłym roku ogarnęliśmy z małym kolumbię, dlatego z ciekawością zobaczyłbym może Kube ?

#podroze #usa
  • 7
@castor_troi: Wakacje w Miami to 35st upały połączone z burzami każdego dnia, wilgotność powietrza na poziomie 85-90%. Siedzenie na plaży w taką pogodę to gorzej jak głupota. Do Miami można pojechać późną jesienią po sezonie huraganowym, albo w lutym/marcu, kiedy jest 25st i da się normalnie funkcjonować.
@blezio: good point :) chodziło mi raczej o to, że zakup biletu do usa jest drogim wydatkiem na okres wakacyjny, a jeśli chce się go nabyć tanio to trzeba zacząć szukać na początku roku, tak samo z noclegami itp a tu masz zaledwie 2 miesiące zią ...