Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

zgodnie z tym wpisem : http://www.wykop.pl/wpis/17411603/chcecie-jutro-jakies-rozdajo-mam-wolne-i-moge-zrob/ ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

organizuje dziś #rozdajo, ale nie byle jakie ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
dzis do wygrania 16 milionow cebulionów angielskich ( ͡£ ͜ʖ ͡£)
+ mam dla was zdrapki po 250,000 ( ͡£ ͜ʖ ͡£) każda ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

Wiec jeśli :
nie masz na karnet na siłownie zeby wyrobić ciało na lato to ten kokurs jest dla ciebie! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
jesli nie masz kasy na weeeknd majowy, a chcesz jechac za miasto to ten konkurs tez jest dla ciebie ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
jesli jestes biedny albo bogaty to ten kokurs tez jest dla ciebie ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

ZASADY ZNACIE ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

PLUSUJESZ, lub OBSERWSUJESZ i bierzesz udział w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
Jesli juz obserwujesz to wystarczy ze zaplusujesz aby wziac udzial w losowaniu ! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

@powodzenia wszystkim !! ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)

#konkurs #lotto ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
#rozdajo #cebuladeals #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #glupiewykopowezabawy #bart88ukrozdaje ( ͡£ ͜ʖ ͡£)( ͡£ ͜ʖ ͡£)
bart88uk - Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło ( ͡£ ͜ʖ ͡£)

zgodnie z tym wpisem : ht...

źródło: comment_MCuZoAYVuiN6L6BcVpevJFsi17tYB8Jb.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Pamiętam jak byłem 1 dzień w uk i poszedłem sam po doładowanie do telefonu i jak wróciłem ze sklepu to okazało się, że zamiast doładowania kupiłem kupon na loterie - wygrałem wtedy 5 funtów xDDDD
  • Odpowiedz
Już czuje że wygrałem....
Ja to mam szczęście! W 1996 roku wygrałem olimpijską, złotą puszkę Coca-Coli. Było ich tylko.... w chooy.
  • Odpowiedz