Wpis z mikrobloga

#redditgifts
No i niestety lipa :< Swojej paczki nie dostalem i raczej nie dostane, gdyz osoba, ktora mnie wylosowala mnie olala. 500 osob czeka na rematch przy 180 osobach, ktore sie zglosily, wiec sa wieksze szanse, ze tym razem zapisalem sie jako rematch santa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
@mangol: paczka ode mnie na edycję Snacks wysłana w lutym jeszcze nie dotarła do adresata. Złożyłam reklamację miesiąc temu i nadal nic. Mogę mu wysłać raz jeszcze pod warunkiem, że mi poczta kasę odda za tę zgubioną paczkę. Ale dziady mają 3 miesiące na odpowiedź ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Aviendha: W zasadzie inaczej wyglada sytuacja, jesli zawini dostawca (bo wiesz, ze kto byl wobec Ciebie fair i wyslal t paczke), niz jesli ktos odczyta Twoje dane i czeka tylko i wylacznie na odbior swojej przesylki. Oba wypadki s nieprzyjemne, to fakt, dlatego caly czas czekam, moze sie zawodnik odezwie
@mangol: no wiem, że to co innego. Ale jak już napisałeś oba przypadki są przykre. Ja się cholernie źle czuję z tym, że paczka ode mnie nie dotarła, choć nie było to z mojej winy.
@Aviendha: UPDATE: Dzisiaj po serii maili wyslanych z reddita, ze poleca banany dla ludzi, ktorzy nie wyslali prezentow, po 7 minutach pojawilo sie zgloszenie, ze przesylka zostala wyslana. Oczywiscie bez trackingu, bo po co.... A juz liczylem na rematch (,)
@mangol: może wrzucił na stronę dowód wysyłki? Jeśli nie dostaniesz jednak tej paczki, a nie będzie dowodu to i tak mogą bo zbanować.
Pewnie Cię to nijak nie cieszy, ale mogą tak zrobić.
Oczywiście życzę Ci abyś otrzymał paczkę :)
@Aviendha: Dostalem odpowiedz od supportu, ze pomimo tego zalapalem sie na rematch :) To, ze tamta osoba obudzila sie dopiero teraz nie oznacza, ze zostane wyeliminowany z dogrywki, a on(a) nie dostanie bana
@mangol: no to fajnie. Pochwal się co dostaniesz :) ja się teraz chyba zapiszę na yarn - zawsze chciałam się nauczyć jakieś dziwne rzeczy robić :) korci mnie też lego - może jakoś fajny zestaw dla dzieciaków dostanę ;)