Wpis z mikrobloga

TL;DR:
#!$%@?ą mnie ludzie smutni, a.k.a. mający "depresję" - gówno mają, a nie depresję. są smutni, bo:

- #!$%@? swoje życie, bo nie mają żadnego celu ani ambicji i zwalają winę na "depresję" i wszelakie zlo tego świata.
chcecie zarabiać godne pieniądze, ale gówno potraficie bo nie przykładaliście się w szkole, a na studiach balowaliście licząc, że "jakoś to będzie" jak skończycie swoje gówno-kierunki. zdradzę wam sekret: prędzej #!$%@? w dupie uświadczycie, niżeli będziecie godnie żyć. sami sobie zgotowaliście taki los, brnąc jak ślepe, tępe owieczki za innymi baranami. inni ludzie nie są powodem waszego pecha, "pech" jest efektem gloryfikacji propagowania tępoty i lenistwa. dzisiejsi młodzi z wielkich miast wchodzący na rynek pracy to debile bez żadnej wiedzy, umiejętności, ani krzty własnego zdania, myślący że papierek wam wszystko załatwi i was uszczęśliwi. teraz podcieracie się nim po tym, jak szef was znowu wyrucha nadgodzinami. brawo cwele, jest was wiele.

- nieszczęśliwie się zakochali. Jedenasty raz w tym roku, a trzeci w tym miesiącu. na dyskotece w energy, czy innym #!$%@?.
zdradzę wam sekret: macie #!$%@? mózgowe i nadwyżkowa emocjonalność doprowadza was do tego, że każde zauroczenie traktujecie jak wielką miłość. ludzie śmieją się, że to domena kobiet - gówno prawda, faceci mają to tak samo często jak kobiety. faceci pozbawieni samczego instynktu "nie ta, to następna" brniecie za kobietami silniejszymi mentalnie od was i jesteście w stanie znieść nawet to, że ona będzie was drenować finansowo i emocjonalnie, tylko po to by móc obok niej być. obudźcie się, wasze życie to nie jest scenariusz "Foresta Gumpa" do jasnej cholery - zatraciliście męską cechę niezależności w momencie, gdy zaczęliście stawiać emocje ponad logikę. jesteście #!$%@?, bo inaczej żałości waszego zachowania nie da się nazwać. nie zasługujecie na nią ani na żadną inną właśnie dlatego, że jesteście jej pieskami, pokemonami które mają znaczenie tylko, gdy są potrzebne.

- jesteście stulejarzami / stulejarkami i wasze relacje z płcią, którą się interesujecie, ogranicza się do swipe'owania na tinderze i stalkowania na fejsbuku.
nic dziwnego, że jak już kogoś cudem znajdziecie w internecie to potem jakaś pietruszka śmieje się z was na portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo chcieliście by "tylko dała włożyć". tak samo wybrzydzacie każdą dziewczyną czy chłopakiem, które nie spełnia waszych #!$%@? wymagań. zdradzę wam sekret: chłopcy, wasze dziewczynki z anime nie są prawdziwe. dziewczynki, wasi biali książęta z bukietem kwiatów na zawołanie i pieprzący wasz anus nocą nie istnieją. handlujcie z tym. obudźcie się. żyjecie nierealnymi ideałami, gdy wystarczy poznawać ludzi - to, że ktoś brzydki powie wam cześć, nie znaczy, że chce was zgwałcić, ani to że ma pomalowane oczy nie znaczy że się puszcza. wasze #!$%@? jest efektem życia w internecie bardziej, niż w prawdziwym życiu. społecznościowy aspekt internetu nie mający nic wspólnego z nauką powinien być niedostępny dla ludzi poniżej osiemnastego roku życia. nie czytajcie książek, nie rozwijajcie zainteresowań, nie spotykajcie się z ludźmi podobnymi do was, to będziecie dalej tacy: "nikt mnie nie rozumie, nie wie co czuje, nie wie co jest w mojej głowie" - a niby jak ma rozumieć, wiedzieć co czujesz, co jest w twojej głowie, skoro nie mówisz tego nikomu? zdradzę wam sekret: nikogo nie interesuje co czujesz, każdy ma w dupie co myślisz, dopóki kogoś tym nie zainteresujesz ty Mały Fiacie społeczeństwa.

mam tego więcej, ale w przeciwieństwie do was zwyrodnialcy jestem zajęty osiąganiem szczęścia.
nie macie pojęcia, jak często musiałem zamieniać w tekście "Was" na "was".
gardzę wami, pieprzeni oszuści - tylko dowód lekarski może dać wam prawo uznawania się za chorych na depresję.

#depresja #pasta #hejtstop
PsichiX - TL;DR:
#!$%@?ą mnie ludzie smutni, a.k.a. mający "depresję" - gówno mają, ...

źródło: comment_gisktXalIFWKsFEUEcTqtOw21KIC5Hmk.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@PsichiX: Uff dobrze, że chociaż ty jesteś taki poukładany od razu miałeś cel i zainteresowanie w swoim życiu a z emocjami w stosunku do drugiej płci nie masz żadnych problemów. Przynajmniej jednego mniej do wysłuchiwania gorzkich żalów na swój temat, ale zaraz zaraz... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PsichiX: Nie miałeś i piszesz tekst na podstawie swoich doświadczeń, tak więc skoro nie wiesz jak wygląda depresja, albo wydawało ci się jak wygląda to skąd możesz wiedzieć co kto z osobna odczuwa i jakie jest podłoże jego przypadku albo choroby? Nawet jeśli komuś wydaje się że ma depresję i pasuje do któregoś z tych opisów to raczej wina cywilizacji, braku wzorców, skomplikowanego trybu życia dookoła, fałszywe idee.
Mi się
  • Odpowiedz