Wpis z mikrobloga

@rdy: Ja mam to szczęście, że LTE poleci nawet i 90Mb/s. Na początku były luzy w eterze i było naprawdę rewelacyjnie, ale im więcej klientów, tym gorzej. Kilku gigabajtów od początku okresu rozliczeniowego w kwietniu nie zużyłem, a już maksymalna prędkość waha się w okolicach 15-20 Mb/s. Był też przypadek 2Mb/s, nie wiem ile ludzi musiało siedzieć naraz podłączonych. :D Spodziewam się, że z każdym miesiącem będzie coraz gorzej i radiówka
@BlueFeather:
90 to nieźle. W życiu nie widziałem więcej niż 30Mbps, nawet jak robiłem testy polowe w okolicach btsów przed zakupem anteny

No ja mam taki problem że u mnie nie ma żadnego pana mietka z radiówką(kilku było i skończyli z wyrokami sądowymi) a kabla też nikomu się nie chce ciągnąć i zostaje tylko lte
@BlueFeather:
ruchali ludzi oczywiście, podłączał więcej ludzi niż powinien, ludzie pisali że neta potrafiło nie być przez 2 tygodnie, olewali reklamacje itp.
@Joe_Black: miałem tego świadomość od samego początku, z tym że jego internet mimo, że mobilny jest jego internetem domowym, więc dla porównania zrobiłem zrzut ze swojego domowego. Widzę w tym możliwość porównywania..
jeden dojeżdża do pracy tramwajem a drugi motocyklem, tramwaju do motocykla nie przyrównasz ale czas dojazdu do pracy już możesz...
no i? czujesz się lepiej jak wstawiasz screeny przepustowości swojego łącza w zupełnie innej technologii? jeden lubi ogórki, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ogórków do nogi nie przyrównasz, ale bez nóg ogórków nie zbierzesz...