Wpis z mikrobloga

czy ktos z Was uzywa systemu Grohe Red Duo bo mam okazje to cos kupic za 1/3 ceny, nowa sprowadzona z Niemiec. W sklepie cena to ponad 3000zl. W zyciu nie mialem tak drogiej baterii wiec troszke sceptycznie jestem nastawiony bo nie lubuje sie w drogich niepotrzebnych rzeczach. Ale moze warto, co myslicie.
Tu opis baterii
http://www.grohe.com/pl/6647/grohe/kuchni/baterie-kuchenne-gotujace-wode/grohe-red/

#budownictwo #remontujzwykopem #baterie #grohe #pytanie #kiciochpyta #wnetrza
  • 9
  • Odpowiedz
@m_bielawski: no wlasnie, ponoc bierze 15W w spoczynku wiec na dobe 0,3kWh co daje jakies 20gr. Tak teraz mysle to czesciej uzywam mikrofalowki do podgrzania herbaty anizeli robie swieza. Moze to sie okazac tylko bajer. Natomiast skoro cos kosztuje takie pieniadze to chyba musi byc wykonane naprawde pro i moze warto, skoro sama bateria bez podgrzewacza kosztuje w Leroy Merlin 2145zl, albo to jakis absurd albo high endowa jakosc.
  • Odpowiedz
@TheArt: to nie firma krzak, nie kosztuje to też jakichś groszy normalnie a jeżeli zastąpi czajnik to why not? Taki bojlerek powinien temperaturę trzymać a nawet jak by dogrzewał trochę to bilans pewnie wyjdzie na zero ze zużyciem czajnik vs to.
  • Odpowiedz
@TheArt: Grohe to porządna firma i o jakość możesz być pewien.
Co do samego rozwiązania to napiszę tak. W całej mojej historii zamontowałem tylko jedną taką baterię (innej firmy). IMO mało praktyczne rozwiązanie i sobie nigdy bym nie zamontował, bez względu na cenę.
  • Odpowiedz