Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie związane z #seks #zwiazki #rozowepaski Jak wy, różowe, zareagowałybyście, gdyby wasz partner chciał w łóżku z wami poeksperymentować i zwierzył się, że chce spróbować peggingu czyli seksu analnego z dominującą kobietą i facetem jako stroną uległą? Wiadomo, że może to być zaskoczenie, w dodatku w naszym kraju panuje stosunkowo mała świadomość seksualna oraz wciąż dobrze się mają tematy tabu. Bardzo chciałbym spróbować takiego seksu a nie jestem w stanie przewidzieć jaka byłaby reakcja różowych na taką prośbę.

Tak, tak, ib4 OP to pedał - nie, nie pociągają mnie mężczyźni, jedynie kobiety jako strona dominująca i stulejarze kwestionujące w komentarzach moją heteroseksualność nigdy nie doświadczą przyjemności płynącej z masażu prostaty, której nie osiągną pozostając w sferze swoich klasyków i orali raz na ruski rok.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
pseudonim: lepiej tego nie proponowac nowo poznalej kobiecie. ale jezeli znacie sie juz calkiem calkiem, i jestes w stanie jej zaufac w pewnym stopniu, to smialo zaproponuj, mozliwe ze tez lubi takie klimaty dominacji :)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
OP: @Asterling Nie boli. Zdziwiłbyś się, ale mięśnie "dupska" są silne i rozciągliwe, a do każdej takiej przygody używa się lubrykantów. Piszesz co najmniej tak, jakbyś uważał że w takiej sytuacji zawsze lata się na sucho. A za pomocą masażu prostaty osiąga się orgazm kompletnie unikalny i kilka razy mocniejszy od tradycyjnego, w dodatku odczuwasz go nie tylko w okolicach penisa ale w większej części ciała.

To jest anonimowy komentarz.
Ten
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak zareagowałam? Byłam ciekawa, więc spróbowaliśmy. Nie było to nic strasznego, wprawdzie pojawiły się u mnie mieszane uczucia, bo to coś nowego, ale nie traktuję tego jako coś niemęskiego - w końcu po coś faceci mają tę prostatę #pdk . Eksperymenty w łóżku z partnerem, któremu się ufa bezgranicznie są ... miłe. Związek automatycznie jest na wyższym poziomie. A co do samego doświadczenia... było całkiem fajnie, inaczej. Z początku panika