Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mireczki! ;-)

Wiemy, że jesteśmy dopiero pierwszy dzień po losowaniu Waszych par, ale i tak nas to bardzo ciekawi:
Jak Wam idzie przygotowywanie Waszych paczek dla Waszych par? ()

Przy okazji chcemy przypomnieć Wam kilka rzeczy i odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez Was pytania:

Do kiedy wgrywamy zdjęcia weryfikacyjne?
Na przygotowanie Waszej przesyłki i wgranie zdjęcia weryfikacyjnego macie czas do 23 kwietnia włącznie.

Nie widzę nigdzie danych adresowych mojej pary? Co robić?
Dane do wysyłki Waszych par otrzymacie dopiero po pozytywnej weryfikacji zdjęć przygotowanej przez Was przesyłki.
Ale, uwaga! Aby maksymalnie zminimalizować szkody, że ktoś paczki nie wyśle, wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenie.

Mamy teraz następujący łańcuch osób wysyłających do siebie paczki:
Osoba, która wysyła do nas paczkę => My => Osoba, do której my wysyłamy paczkę.

Otrzymacie dane do wysyłki w momencie, gdy Wasze zdjęcie zostanie pozytywnie zweryfikowane ORAZ gdy zdjęcie osoby, która wysyła do Was paczkę zostanie pozytywne zweryfikowane.

W ten sposób, gdy pierwsze lub drugie ogniwo z powyższego łańcucha otrzyma "zielone światło" to otrzymacie dane, gdy któreś oleje sprawę to zostanie "wycięte" tylko jedno ogniwo - a paczka i tak zostanie do kogoś wysłana (tzw. "rematch").
Jednakże, mamy nadzieję, że takich sytuacji będzie jak najmniej.

Jak wiecie w tej edycji macie możliwość anonimowego kontaktu ze swoim odbiorcą jak i nadawcą paczki.
Niestety, nasze małpki przez weekend się trochę rozpiły i przez kaca nie wysyłają Wam powiadomień o tym, że dostaliście wiadomość anonimową. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego w miarę możliwości sprawdzajcie od czasu do czasu zakładki "Kontakt z nadawcą" oraz "Moja para > Kontakt z odbiorcą".


No i słów kilka jeszcze na temat "Opisu o mnie".
Mireczki drogie, chciałbym zauważyć, że obecna edycja Wykopoczty jest organizowana przez dosłownie DWIE osoby.
My też, niestety, popełniamy błędy. Jak wiecie, w tej edycji była możliwość weryfikacji automatycznej poprzez SMS. W tym opisów tych użytkowników. Część z takich osób starałem się jeszcze ręcznie weryfikować, ale przy takiej ilości osób nie było to zwyczajnie możliwe. Obiecuję, że w kolejnej edycji ten problem zostanie przez nas rozwiązany, by do takich sytuacji nie dochodziło.

#wykopoczta #wykopocztaorganizacja #wykopocztaogloszenie
Wykopoczta - Dzień dobry Mireczki! ;-)

Wiemy, że jesteśmy dopiero pierwszy dzień p...

źródło: comment_AoANjx5osihOdxWKTk5RaGybZSjb2JXS.jpg

Pobierz
  • 23
@Wykopoczta: Wzorem lat ubiegłych, pewnie będą robione listy wolontariuszy, którzy chętnie wyślą komuś paczkę bo jakiś user olał temat.
Więc ja się zgłaszam na listę chętnych na odebranie paczki gdy jakiś user oleje sprawę i nie będzie chciał odebrać. Chcę zapisać się na tą listę by komuś nie zrobiło się przykro z tego powodu że natrudził się z przygotowaniem paczki, list napisał i w ogóle zapiął wszystko na ostatni guzik, a
@batgirl: doczytaj proszę wpis opa, masz tam wszystko wytłumaczone. Na stronie zapisów rownież.
@Prezes_Lato: tego to akurat jesteśmy świadomi ;) nawet jak wszystko pójdzie idealnie to i tak nas zlinczujecie. ;-)
@Wykopoczta: szkoda, ze tak ultra mało czasu :( od środy/czwartku nie ma mnie, bo wyjeżdżam w siną dal wiec pewnie nic ciekawego i oryginalnego nie zdążę ogarnąć do środy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czemu takie ciśnienie z terminami
@kicioch: zapisałem się żeby wysłać komuś coś ciekawego i sprawić tym przyjemność, czas na wysyłkę jest do końca miesiąca więc nie widzę sensu w tym pytaniu bo nie napisałem, że paczki nie wyślę tylko, że w tym tygodniu mogę nie mieć czasu jej przygotować
@czternastaczydziesci: trochę zmieni, bo dlaczego organizatorzy mają zaakceptować puste pudełko i wierzyć Ci na słowo?
Wgrywanie zdjęć zawartości to nie jest widzimisię organizatorów, jest to spowodowane karchanami, którzy paczek nie wysylali, opcja zdjęć pozwoliła na wykluczenie sporej ich części.
@kicioch: chociażby dlatego, że ich wcześniej o tym uprzedziłem, poza tym weryfikacja zdjęciem jest tak samo mało wiarygodna, wystarczy włożyć cokolwiek, zrobić zdjęcie i jaką masz pewność, że ktoś wyśle to co na tym zdjęciu zamieścił?