Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czemu faceci boją się mądrych, ambitnych dziewczyn? Nie chcą się czuć gorsi przy dziewczynie? Co ma z tym zrobić różowy, udawać głupią?
Masakra, sytuacja taka że niebrzydki, inteligentny różowy jest samotny...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Wydaje mi się, że u kobiety szuka się przede wszystkim ciepła, empatii, a rzeczy takie jak kariera fajnie jak są, ale nie jest to żaden warunek. Ja to widzę tak, facet pracuje całe dnie, konkurencja jest ostra i chce wrócić do kogoś przy kim może być sobą, przy kim odpocznie i się zrelaksuje, co nie znaczy, ze kogoś głupiego. Mogę się mylić.
@AnonimoweMirkoWyznania: @kaszkai ma rację. Ambicje, ładny wygląd - to są przyjemne dodatki, ale o bliskość, empatię czy ciepło to już dużo, dużo trudniej. Według mnie jeśli jesteś wartościową osobą i dodatkowo uprzejmą osobą to z czasem nie powinnaś mieć problemu z kontaktem z ludźmi (mówię nie tylko o związkach). Czasem też warto poczekać na kogoś odpowiedniego, więc cierpliwości przede wszystkim.
OP: dzięki za odpowiedzi.
dodam że samotna w takim sensie że chyba nie umie się zakochać, adoratorzy są, niewinne randki itp.
dużo czasu zajmuje mi zaufanie komuś, zdecydowanie wolę najpierw się zaprzyjaźnić a później... a później chłopak się "#!$%@?" a ja i tak nie jestem w stanie się zakochać.
już to przerobiłam przynajmniej 3,4 razy - "przyjaźnie z facetami" trwające ponad rok, Ci to mięli cierpliwość!
z wiekiem też inaczej ludzie
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość facetów właśnie takich kobiet się boi, bo przy nich dużo trudniej być "samcem alfa", trudniej im zaimponować i zatrzymać przy sobie na dłużej. Niestety inteligentne, ambitne i przebojowe kobiety często popełniają błąd poprzez nadmierne ujawnianie swoich cech na płaszczyźnie relacji damsko-męskiej. Zostaw swoją ambicję w pracy, a inteligencję trzymaj w ryzach.
@AnonimoweMirkoWyznania: znam kilka takich, z kilkoma sie spotykalem ;)
Po jakims czasie sie okazuje, ze nie sa takie inteligentne za jakie sie uwazaja, nie sa samodzielne, albo prawie codziennie chleja dobre winko i rycza do poduszki ;)
Nie mowie, ze wszystkie ale wiekszosc co poznalem :)