Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski mam do was pytanie. Z uwagi na anonimowość liczę na szczere odpowiedzi. Za ile byście dały dupy? Jakiemuś normalnemu facetowi. Tylko bez odpowiedzi typu "HUR DURRR NIE JESTEM DZIWKĄ!!!!1111", bo wiadomo, że każdy ma swoją cenę. Każda dupa jest ileś warta, tylko jedna mniej, a druga więcej. #ankieta #roksa #prostytucja
  • 36
  • Odpowiedz
bo wiadomo, że każdy ma swoją cenę. Każda dupa jest ileś warta, tylko jedna mniej, a druga więcej.


@2015: A Ty w takim razie za ile byś dał dupy? Takiemu normalnemu murzynowi z dużym benizem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mierz wszystkich swoją miarą, nie wszyscy są tak pazerni na kasę.
  • Odpowiedz
@2015: pewnie ze kazdy ma swoja cene jesli chodzi o takie przyziemne sprawy jak #!$%@?. Co niezmienia faktu ze kiedys trzeba wyjsc z mentalnej gimbazy i przestac wdawac sie w rozkminianie durnych zagwozdek ktore nigdy sie niezdarza.
  • Odpowiedz
Oj są, uwierz mi. Ty też masz jakąś cenę. Wyobraź sobie, że ktoś proponuje Ci anonimowe #!$%@? kiełbasy za ten stos banknotów. Jakby ktoś ci wyłożył takie banknociki na stole, to by zmiękła rura i już nie byłoby honorowego #!$%@?, że nie każdego da się kupić.


@2015: Zapewniam cię, że żadnej kiełbasy bym za to nie #!$%@?ł a nawet wielu mniej #!$%@? rzeczy nie zrobił. Od paru lat wydaję połowę
  • Odpowiedz
@2015: to gdybaj sobie pocichu a niezawalaj mirko takim #!$%@? gownem. Teraz jest łikend i wolne od szkoly i chce poczytac jak 14 letnie #!$%@? zala sie na okrutny swiat i los ktory uczynil ich juz takimi bardzo doroslymi...takze tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz