Wpis z mikrobloga

Jutro w #cafefutbol Jacek Gmoch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobry wieczór państwu albo dzień dobry, ja nie wiem, o której włączyliście telewizor. Eeyy test-mecz: Polacy to yyy... Koreańczycy nas zaskoczyli, chyba mieli szybsze buty albo coś w tym stylu, nooo szybciej biegali i tam nas jakoś oszukali, nie? Bo tam grał Chao Lee, Bruce Lee... ja tam nie pamiętam dobrze tych nazwisk, ale końcówka Lee i Wang-Dzing Lee. No, to byli oni i... a Portugalia... Portugalia: też w ustawieniu, wiadomo, 3-5-8, to takie ich, yyyynooo, normalne ustawienie, tam w ataku Figo Fago, tam jacyś tacy tam... Paulina jakiś tam strzelił 3 gole! Eee pokaż tutaj eee zaraz składy, zobaczymy... Ej, no co ty #!$%@?, ty mi inny kraj. Dania? Ja po duńsku nie umiem. Weź mi pokaż Stany. Stany, są Stany, zmieniłeś. Eee, Stany, no w ustawieniu: Jason Donovan w ataku, Rod Stewart, to są piosenkarze, na skrzydle Lewis, to chyba jest ten ten pan od yyyyyyy spodni eee dżinsowych i ka… yy słyszałem też, że katany też robi i na drugim skrzydle eeeee Indiana Jones. Teraz pozwólcie, że na chwilę przysiądę, bo skład Polaków: yyy w ataku Kryszałowicz, trochę przygarbiony, bo on tam prace w ogródku miał jakieś, yyy ustawienie, wiadomo, też 3-5-7 yyy Żewłakow ma, to chyba, to chodzi o to, że ma brata bliźniaka, Krzynówek yy ma #!$%@?ą szczękę od krzyżówek rozwiązywania, yy Murawski, Żurawski, Głowacki to do rymu, Majdan, to wiadomo, eeee skóra, fura i fryzura. A teraz już sytuacje meczowe: tu, proszę państwa, tutaj pierwsza sytuacja, o, Oli pokazuje wyraźnie, że go coś boli, ee to jeszcze raz pokazał. A, a to jest ta właśnie pierwsza sytuacja, proszę zobaczyć. Gol. Gol dla Polaków, pierwszy od yyy od bardzo dawna, tutaj Oli… strzela ponownie, strzela bramkę iiii… a tu trzeci jego gol. Nie, proszę państwa, to ta bramka jest niezaliczona… i ta też, ta też. To już jest powtórka, tylko 2:0, dwa razy Ali-Baba strzelił, a teraz główka, proszę spojrzeć! I Amerykanie… Yy, proszę państwa, u nich jest soccer ten modny, u nich, oni po prostu nie rozumieją przepisów, nie wiedzą, że gole z główki się nie liczą. Jak jeszcze tu wisi flaga Bałtyku to yyyyy na pewno się nie liczy bramka. Proszę zobaczyć, uwaga, piękne minięcie, yyy podanie, Kryszałowicz przygarbiony! Ale odbija się i pozdrawia tym gestem swojego psychoanalityka Koluszka. Załamany bramkarz i trener z fryzurą boczną. Proszę państwa, tutaj… weź jeszcze pokaż jakąś sytuację. Weź cofnij. Nie, albo nie cofaj e y z lewej pokaż. Al… nie, to już inna teraz sytuacja proszę… państwa, bo już ta była. Aaaaa już widzę! Proszę zwrócić uwagę tutaj jakaś banda frajerów przyjechała sobie, wywiesili tę szmatę… Co za banda #!$%@?. Proszę państwa… nie wypada na mistrzostwach po prostu takich transparentów śmiesznych wywieszać ani Bałtyka i inne. Koniec miszczostw, do widzenia. #pdk #heheszki #gmoch #pilkanozna
yourgrandma - Jutro w #cafefutbol Jacek Gmoch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobry wieczór państwu albo...

źródło: comment_0wfJ8AAqwgFZy3AGkRqRbpc1Jp7TV8jV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz