Wpis z mikrobloga

@Razr: @kasper93: odczucia mialem mieszane na poczatku, ale fix permisions zrobilem poustawialem i teraz mozna go normalnie uzywac. sam ekran blokady napawa duma :P fajne to teraz. ogolnie podoba mi sie teraz rom, warto go miec.

razr jest wyciek 4.2.2 z tw na s3 na forach mozna znalezc :) fume3 czy cos takiego ma w nazwie chyba
@Razr: jesli chcesz customa to prosze ale moze byc mniej stabilny. ja uzywam stocka tyle ze ma juz roota i jezyk polski, omega moze tez miec polski ale tego nie wiem, ja uzywam tego z tego wątku:

http://forum.android.com.pl/f551/rom-i9300-alexndr-4-2-2-xxufme3-polska-xeo-adaptacja-deodexed-zipaligned-299309

wersja deodexed mam. i trzeba pamietac ze trzeba totalny wipe zrobic bo nowy andek ma inne sciezki plikow, wszystko masz opisane w poscie nr 1, przy czym jak robisz titanium to zgraj to
@Razr: nawet taki tutek dostalem:

1. Karty SD nie musisz wyjmować, ja nigdy tego nie robiłem ale jeśli się boisz to zgraj jeszcze przez kabelek na kompa

2. Co znaczy "jeśli go znajdę"? jest przecież tutaj:

[ROM][I9300][ALEXNDR][4.2.2] XXUFME3 Polska XEO (adaptacja) + Deodexed / Zipaligned

Tak instalujesz przez CWM, najlepiej wgrać na zewn. kartę SD żebyś wewn. mógł sformatować zgodnie z poradą z #1

W zasadzie kolejność postępowania jest tutaj:

[CWM][ROOT]
@madtrexx: tylko zastanawiam się teraz czy robić backup tego romu, którego posiadam obecnie (branding Plusa, nie będą się czepiać jakbym go oddał na gwarancje, że został zmieniony rom? Musi być koniecznie z tym brandingiem?) czy pierniczyć to i normalnie robić roota i wgrywać co chce...
@Razr: w dupie miej branding, jak coś to wgrasz na koniec tego XEO to jest oficjalny na Polskę. W systemie nie maja czy masz branda czy nie ;) ważne tylko, jeśli masz z polskiej dystrybucji to musi byc albo od twojego operatora albo oficjalny polski. :)