Wpis z mikrobloga

Dawka newsów #mirkotsdev - czyli trochę o tym, nad czym działamy w #mirkots.

Więc, z ostatnich newsów:

♳ - w najbliższej aktualizacji poprawimy loot z Demonów, bo okazało się, że jest przestarzały - nieadekwatny do tego, co jest w Tibii 10.77.

♴ - W tym temacie poszła propozycja, aby czyszczenie mapy odbywało się rzadziej - raz / dwa w ciągu doby - przydałoby się jeszcze kilka opinii, bo zmiana prosta, a może być przyjemna ;)

♵ - dzisiaj piszę questa do kolejnej dzielnicy Cebulahar, i mam jedną #!$%@?ą schizofrenię ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

♶ - rozpoczęliśmy prace nad utworzeniem specjalnego typu konta, które umożliwiałoby robienie eventów przez osobę trzecią bez ryzyka zbanowania gracza, wywalenia go, dania komuś przedmiotów - tylko możliwość niewidki, teleportu i zespawnowania moba. Oczywiście ta osoba i tak będzie szczególnie kontrolowana (logi komend), a możliwość korzystania z magicznej postaci będzie tylko tymczasowa (na czas eventu), przynajmniej takie są początkowe założenia. Będziemy więcej informacji dawac niebawem, jeśli uda nam się coś w tym temacie zdziałać.

♷ - do listy rzeczy "do poprawienia" (bugtracker GitHubowy) dodaliśmy również kolejny task: ustawienie, aby exura sio i inne czary pozwalające leczyć osoby trzecie nie działały na osoby z poziomem >= 50, gdy castuje je <50 poziom. Wydaje mi się, że jest to sensowny ruch od strony PVP, choć i tak wiele taka exura sio raczej by nie zdziałała. Pytanie, co jeśli 49 i 50 poziom (ed i, powiedzmy, ek) idą razem na hunta. Dyskusja pojawiła się w tym wątku.

Niestety, tak jak widać w tym i poprzednim poście - brakuje rąk do pracy jeśli chodzi o backend. Zwyczajnie, po prostu, osoby które aktualnie są zainteresowane pomocą i cośtam potrafią nie potrafią znaleźć wolnego czasu, w związku z tym jeśli ktoś chce pomóc - odsyłam TUTAJ.

Dzięki i do zobaczenia w grze.

Jeśli nie chcesz widzieć wiadomości informacyjnych związanych z "tworzeniem" #mirkots - dodaj #mirkotsdev do czarnej listy.
  • 10
@marahin: nie gram na mirkoots.. nie wiem jak wyglada pvp. tak luźno zasugerowałem

dla mnie Tibia juz umarla, to wspomnienie za mgla.. tej fajnej Tibii juz nigdy nie będzie