Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi polecić zaufany komis samochodowy w okolicach #liverpool #manchester bądź Chester? Czy w ogóle można ufać angielskim komisom? Szukam auta do 1000 funtów i ogłoszonia wydają się być nierealnie tanie u niektórych handlarzy jak np u tego gościa

#uk
  • 15
  • Odpowiedz
@borysszyc: akurat mieszkam w Chester. W Crewe nigdy nie byłem:P
@BlackTabby: sprawdzałem. Głównie chciałbym wiedzieć jak w tutaj jest z uczciwością handlarzy, bo z Polski wyniosłem skrajną nie ufność do nich przez cytrynów i gumniaków.
  • Odpowiedz
@ugly0ne: wydaje mi się że tutaj mniej oszukują, masz ogólnie dostępna historie MOT (przegląd) i wydaje mi się że ciężej przejść tu przegląd niż w pl... Ale uprzedzam mówię to z siedzenia pasażera i obserwatora ;)
  • Odpowiedz
@ugly0ne: w porownaniu do handlarzy w Polsce to niebo a ziemia. Krecenie licznikow prawie ze nie istnieje. Wszelkie powypadkowe auta musza byc wyraznie zaznaczone w ogloszeniu jako powypadkowe. Nie ma "zespawancow" z kilku aut. Masz rekojmie jak w przypadku zakupu czegokolwiek innego. Ogolnie jako konsument masz bardzo duze prawa w UK a sprzedawcom sie zwyczajnie nie oplaca oszukiwać bo konsekwencje sa zbyt duze.


Wolam @benzdriver: bo moze
  • Odpowiedz
@dob3k: dzieki

Jest do wziecia Fiat Bravo Active 1.4T 2007 r. z 50k mil za za ok 1800 funtów, brac? MOT i wszystko gra.

@benzdriver: jest sens uzywac platnych online narzedzi do sprawdzania historii?
  • Odpowiedz
@ugly0ne: od strony technicznej danego modelu mysle ze @benzdriver Ci lepiej podpowie. Ja natomiast moge odpowiedziec Ci na pytanie zadane jemu. Tak. Jesli auto kosztuje ponad £1000 to naprawde £19 na hpi.co.uk nie jest jakims wielkim wydatkiem a pozwala czasem zaoszczedzic pare stow. Chodzi glownie o potwierdzenie tego co mowi sprzedawca i sprawdzenie czy to nie jest jakies auto leasingowe niesplacone. Czasem sprzedawcy sami robia ten hpi check to
  • Odpowiedz