Wpis z mikrobloga

@Gruszka1992: ty i twój bul dupy że wykopki mogą się dobrze bawić xD to ty coś przykonfidenć na party, @top_czipsy: nagra i będzie prawilnie. Ja dbam o to żeby zapewnić maksimum zabawy mirkom i żeby impreza przebiegła bez zakłóceń. Ty szukasz problemów.
@Gruszka1992: miro twoim życiem czy co? daj ludziom robić, co uważają za stosowne. gdyby ta cała sprawa się kręciła tylko wokół ciszy to może bym jeszcze zrozumiała, ale są tworzone zbiórki, wielka paka dla młodego gnidy i ciągle ludzie się dopisują jako dawcy.
@Gruszka1992: ja #!$%@? ale masz ból dupska, moze faktycznie minuta ciszy to nie jest dobry pomysł ale mogę usprawiedliwić @kmicolo tym ze padł raczej pod wpływem chwili, w dniu w którym wiadomość ta do nas dotarła. Idź szukać afery gdzie indziej hipokryto bo sam w tamym roku byłeś, swietnie się bawiłeś i jeszcze dostałeś odznakę inicjatora za pomoc w konkursie xD
@prudentia: no już to widzę jak gnida skacze z radości XD pomogłem innym bo tak się złożyło że była okazja to chętnie to zrobiłem. I to że byłem nie oznacza że popieram takie żenujące sytuację