Wpis z mikrobloga

@switch: Wkładasz rurę pionowo w imadło, tak żeby ta obejma oparła się o szczęki, nie zakręcasz imadła tylko zostawiasz luz, potem wkładasz koniec odpowiednio grubego płaski śrubokręt w pionową szczelinę, obracasz go o parę stopni żeby się rozluźniła i pukasz od góry w rurę najlepiej gumowcem aż krawędź obejmy i rury się wyrównają. Potem śrubokręt wkładasz w górny koniec szczeliny, ukośnie, poszerzasz obejmę bardziej i powinno zejść ciągnąc rurę w dół
@tosyu: dziękuje mój wybawco, no jak boga kocham myślałem że siedzi znacznie mocniej i mogę popsuć. Przepraszam wszystkich za kłopot o taką bzdurę ( )
@switch: nie masz za co przepraszać, nawet przy takich pytaniach padają bardzo merytoryczne odpowiedzi. Sam też z ciekawością obejrzałem ten filmik z linku i sporo się dowiedziałem.
@switch: nie ma problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam często się potykam o takie #!$%@?, a na tubie jest mase materiału, często ludzie stosują bardzo zmyślne rozwiązania na które sam bym nie wpadł (np. ostatnio, wymiana opon i wyważanie, od zera, bez specjalistycznego sprzętu)