Wpis z mikrobloga

#hearthstone Nie ma drugiej tak #!$%@? irytującej gry jak ta. Spadłem już prawie sześć rang w dół. Non stop tylko zoo warlock, combo druid i tempo/freeze mage. #!$%@?. Control warriora nie widziałem na ladderze od dziesięciu godzin, serio. Anyfin, sekret, reno niewazne czym gram ciagle dostaje #!$%@?, szósta maksymalnie ósma runda i klikam concede. Boże.
  • 8
@MainstreamowyHipster: Całą moją grę można podsumować w paru słowach: nie wygrałem dziś żadnego brawla nawet majac po 5 jednostek na stole a przeciwnik jedną, z deathlordów na stół jak zwykle mysterious challengery albo ancient of war czyli oczywiscie bez battlecry'a, kilkanaście gier przegrałem bo ciągle one of lethal, na combo druidzie wiecznie żadnego early game bo ciagle miniony po 6-8 na reku. No po prostu nic nie wchodzi.
@Magik_Antonio: czasem RNGesus to k*rwa i nic nie poradzisz,sens by dać se dupie rady po stracie 1-2 rang dać se siana i nie tiltować (aczkolwiek sam pamiętam jak tiltowałem sezon temu i z rangi 1 i 3 gwiazdek spadłem do 5 i 4 gwiazdek w ciągu 3h : D)