Wpis z mikrobloga

  • 1
#blackberry czy w q10 da radę zainstalować Facebook messegnera? Lub jakiś odpowiednik? I jak to wygląda z instalowaniem programów z androida? Bo różne są opinie w necie.
  • 7
@d3v: oficjalnego messengera kiedyś instalowałem na q10, lecz trochę wolną działa i powiadomienia są kijowe jak we wszystkich aplikacjach z androida.

ostatnio czytałem komentarze na bbnews i parę osób wymieniało jakoś aplikację FB na BB(napisano natywni e, płatna), ale nazwy nie znam( ͡° ʖ̯ ͡°).
@d3v: obecnie marnym pomysłem jest kupienie telefonu z BB OS 10, bo FB czy WhatsUp właśnie skończyły wsparcie dla niego.

Plotki głoszą nowe telefony BB będą z klawiaturą fizyczną oraz systemem android, więc może znowu będzie jakiś rozsądny telefon z klawiaturą qwerty i z wspieranym systemem.
@d3v:

Była, oficjalna od blackberry, posiadała chat zintegrowany z hubem oraz normalną aplikację FB.

Działała bodajże do końca marca tego roku i po tym Facebook miał wyłączył API z którego aplikacja korzystała, przez co obecna aplikacja została zaktualizowana i roli jedynie funkcję przekierowania do przeglądarki.