Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanie do mirków spod tagu #pathofexile, własnie zaczynam grać z kumplami i takie pytanie - czy jak zbuduje postać "na pałę" to potem jak już nauczę się grać jest możliwość łatwego sprostowania tego ?
Mam tutaj na myśli, że jak w diablo źle się wybrało umiejętności to potem w zasadzie się nie dało tego zmienić - czy tutaj jest podobnie ?
  • 11
@Seeba: Da się zmienić, ale jak chcesz resetować powyżej 15 czy tam 20 pkt (tyle cofnięć ugrasz z questów) to trzeba płacić 1 orb of regret, który jest wart około 1 orb of chaos. No a za cofnięcie dodatkowych 30-40 punktów można już całkiem konkretnie ubrać postać. Nie lepiej wybrać sobie jakiś tani build z forum?
@Seeba: Jak masz to drzewko umiejętności to w trakcie grania (z questów) dostajesz punkty żeby rozdać pojedyncze od nowa. W dodatku możesz kupić walutę, której każda sztuka daje Ci takie jeden punkt do wycofywania skilli z drzewka (respec point), lecz dla nowego jest raczej trochę droga. Ogólnie polecam znaleźć sobie jakiś build z forum, który w temacie ma "begginer" albo "cheap", masz tam podane drzewka, opisy skilli itd.
@chaos_n: @PanKarmelek: a macie jakiś build do polecenia ? Niekoniecznie dla początkującego - taki żebym potem nie miał poczucia że mam 100lvl i skille jak dla nooba :P Wole już się męczyć na początku ale za w trochę czasu być silny :D
Krótko o moim sposobie gry - raczej mag - chętnie leczyłbym czymś drużynę bo z kumplami będę grał (nie wiem czy w PoE coś takiego jest). Jakieś tarcze,
@Seeba: Liga to coś jak sezon/niesezon w Diablo 3. Masz Standard/Hardcore (niesezon) i NazwaLigi/NazwaLigiHC (sezon, tutaj "challenge league"). Challenge leagues zawierają dodatkowe elementy, których nie ma w standardowej lidze. Teraz takim challenge league jest Perandus, czyli na mapie znajujesz grupy potworów pilnujących skrzynek, z których lecą monety, które to możesz wymienić na jakiś item od Cadiro jeśli go znajdziesz. W Standardzie takie coś MOŻE, ale niekoniecznie, pojawi się po zakończeniu Perandusa.