Wpis z mikrobloga

Ja robie zawsze tak .... biore Euro bo Euro zarabiam i wymieniam male kwoty tak po 50 euro bo jak przesadze to mam po kieszeniach mnustwo UHA. Na miejscu w malych kwotach a na granicy tylko na rozruch
  • Odpowiedz
@pirus: na miejscu, pln/usd nie ma znaczenia. Najlepszy kurs ponoc zaraz za granica PL/UA, ale żeby odczuć różnice to chyba byś musiał cały bagażnik wymieniać. W Polsce kurs jest #!$%@?+ciężko dostępna waluta jak jesteś dalej od granicy
  • Odpowiedz
@pirus: Byłam we Lwowie w styczniu, zamieniłam sobie trochę złotówek na dolary i trochę na hrywny. Prawda jest taka, że jak potem wymieniałam jeszcze złotówki na hrywny na miejscu to nie widziałam prawie żadnej różnicy. Więc w zasadzie trzymaj się tylko zasady, żeby nie wymieniać waluty na dworcu ani przy granicy.
  • Odpowiedz
@pirus: jak nie planujesz płacić za nowe mieszkanie w UAH to żadna różnica, a lepiej na miejscu partiami w zależności od potrzeb z tego względu, że nie zostają ci pieniądze, które potem nie warto wymieniać z powrotem. W centrum masz na prawie każdej ulicy kantor.
  • Odpowiedz