Wpis z mikrobloga

Jak skontaktować się poprzez pytanie publiczne na blablacar, żeby uzyskać kontakt do kierowcy, a żeby moderacja nie usuneła tego pytania. Już brakuje mi sił, ale 40zł za rezerwacje miejsca to lekka przesada

#pytanie #blablacar


@rollstein: ];-).

Jak 40 zł za rezerwację, na Gibraltar jedziesz czy pod Ural? Mam propozycję - ustal, czego potrzebujesz na publicznych wiadomościach. Jeśli się zdecydujesz, zapłać za rezerwację. I zapłać kierowcy potem. Nagrodź nas za to, że tak długi przejazd jest w naszym systemie. Jeśli przejazd się nie odbędzie, bo kierowca odwoła, to i tak
  • Odpowiedz
@rollstein: Rzeczywiście, sprawdziłem, masz rację - przy około 250 złotych za przejazd cena rezerwacji może tyle wynieść. Ale znów - meritum się nie zmienia. Gdyby nie nasza praca i pieniądze zainwestowane m.in. w reklamę, tego przejazdu by nie było w naszym systemie. Jeśli uważasz, że masz lepszą alternatywę - przykro nam. Ale jeśli jest to najlepsza alternatywa, miło by było, gdybyś nie oszukiwał - nas, ale też użytkowników, którzy uczciwie
  • Odpowiedz
Jak 40 zł za rezerwację, na Gibraltar jedziesz czy pod Ural?

Rzeczywiście, sprawdziłem, masz rację - przy około 250 złotych za przejazd cena rezerwacji może tyle wynieść.


@BlaBlaCar: Haha, pięknie. Sami nie macie pojęcia co się dzieje w waszym systemie skoro z takimi odzywkami wyskakujecie. Widać że zabrakło przemyślenia przy wprowadzaniu tak radykalnych zmian i kpiąc z użytkownika przez własną niewiedzę tylko się ośmieszacie. Wnioskuję, że dłuższe trasy są publikowane
  • Odpowiedz
Sami nie macie pojęcia co się dzieje w waszym systemie skoro z takimi odzywkami wyskakujecie.


@poczekaj: przyznaję, nie wszystko ogarniam, ale akurat to nie należy do moich głównych obowiązków. I tak - głupio zrobiłem "wyskakując z takimi odzywkami", przepraszam - szybko sprawdziłem i sprostowałem moją pomyłkę. Faktem też jest, że to są ceny wyższe niż byłyby z publikacji na polskiej platformie, ale kiedyś już o tym pisałem - rzecz docelowo
  • Odpowiedz
@rollstein: Olej to i poszukaj innej platformy. Są grupy na Facebooku, fora, czasem coś na wykopie ktoś opublikuje. Skoro facet publikuje na tym portalu, to szuka kogoś kto zapłaci 40zł portalowi społecznościwemu za przesłanie wiadomości.
  • Odpowiedz