Wpis z mikrobloga

@norbw74 pewnie, że tak tylko jak masz czas. Ja mam czasu brak i musze urządzić mieszkanie w 1/2 sklepach. Wiąże się to z większą ilością wydanych cebul no ale cóż. Coś za coś
  • Odpowiedz
@maxdiaz: jak sobie liczyłem koszt za wykończenie pomieszczenia w leroyu i castoramie to na końcu wychodziło na plus dla leroya no i mają fajny program punktowy, nie wiem jak castorama. Chociaż i tak niektóre rzeczy wezmę z castoramy bo w leroyu nie ma i na odwrót
  • Odpowiedz
@maxdiaz: w Leroyu są rabaty na kartę i generalnie jest chyba tańszy, aczkolwiek to zależy od konkretnego produktu (są promocje, itd.). Casto ma niektóre rzeczy pod własnymi markami, a produkowane przez dobre firmy (np. Buildfix to Mapei) - możesz więc kupić klej do płytek taniej. Ja 90% chałupy wykończyłem Castoramą, ale chyba tylko ze wzgledu na bliskość.
  • Odpowiedz
@BackToTheFuture no raczej :-) W moim przypadku trzeba mieszkanie doprowadzić do użytku ze stanu deweloperskiego wiec troche cebuli się zostawi w Lerła, Kasto. Patrzac na bliskość dwóch sklepów pewnie będę wybierał to gdzie taniej akurat będzie.
  • Odpowiedz