Wpis z mikrobloga

@adamgtx:

1) jakoś zupełnie przemilczałeś fakt, że wśród osób najlepiej wykształconych PiS wciąż miał dużą przewagę. To trochę zmienia kontekst, nieprawdaż?

Tak przemilczałem, że aż podałem linka do statystyk xD

2) jeśli chodzi o wykształcenie posłów, to wszystkie partie stoją na bardzo równym poziomie. Wychodzi przewaga jednego - dwóch posłów z wyższym. To całkiem niewiele.

No to są głupsi czy nie? Zdecyduj się xD

3) Znowu kłamiesz albo #!$%@? głupoty z
@InnyKtosek:
Szkoda czasu na umysłowy beton, ale niech będzie, że odpiszę:

1) ja tam nie widziałem żadnych linków, jeśli są to sorry
2) To nie ja udaję, że partia, w której 14tyś. członków ukończyło tylko podstawówkę, to partia inteligencja, z poparciem inteligencji i elity. To jest tak śmieszne, że nawet pisząc to nie jestem w stanie się przestać uśmiechać.
3) Jeśli skończyłeś w życiu choćby podstawówkę, to prawdopodobnie umiesz rozszyfrować skrót
@adamgtx:

2) To nie ja udaję, że partia, w której 14tyś. członków ukończyło tylko podstawówkę, to partia inteligencja, z poparciem inteligencji i elity.

Tak jak pisałem członkiem może być każdy a ja ciągle czekam na statystyki od PiSu. Poza Tym znowu rozdwojenie jaźni. Najpiers piszesz, że to debile, potem że jednak partie się od siebie nie różnią a teraz znów, że to debile xD Statystyki masz wyraźne: wraz z wykształceniem maleje
@adamgtx: Na Wykopie od czasu do czasu pojawia się fajny komentarz rzep'a co do OFE. Dość zgrabne podsumowanie. Miłej, lektury.

---

Mam dość słuchania tych bzdur osób, które swoją wiedzę pobierają z memów na kwejku, więc szybkie wytłumaczenie.

O co chodziło z reformą OFE. Państwo pobiera od każego ubezpieczonego składki na ZUS w wysokości 19,52% pensji. Do czasów reformy ZUS na te 19,52% twojej pensji 12,22% szło do ZUS, a 7,3%