Wpis z mikrobloga

ROBERT BIEDROŃ
1. homoseksualista
2. lewicowiec
3. liberalny obyczajowo
Od kilkunastu lat z tym samym partnerem.

JANUSZ KORWIN-MIKKE
1. konserwatysta
Trzy żony, osiem dzieciaków, gargantuiczna ilość pozamałżeńskiego seksu.

Wnioski wyciągnijcie sami.
#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka
Pobierz J.....e - ROBERT BIEDROŃ
1. homoseksualista
2. lewicowiec
3. liberalny obyczajowo
...
źródło: comment_mOdieT6Lcj78B8kE6fjnNhsOE8KKA5rP.jpg

Kto jest przez was bardziej szanowany?

  • Robert Biedroń 40.0% (1226)
  • Janusz Korwin-Mikke 60.0% (1841)

Oddanych głosów: 3067

  • 51
@lerner: Dobra, myślałem że dam radę, ale jednak nie mogę się powstrzymać, żeby tego #!$%@? nie skorygować.
1. Czy zdradzanie żon jest ustawowo zdelegalizowane? Teraz się do więzienia za to idzie? Czy jego żona się z nim rozwodzi? Nie słyszałem takich głosów, więc nie wpieprzaj się w to kogo on rucha, a kogo nie. On się tobie nie wpieprza i nie zamierza.
2. Gdzie miesza kobiety z błotem? A może #!$%@?ło
@JasmineBogaerde: bo tak wyglada zycie. jeden pedal ma 200 kochanow i za pare lat umiera na AIDS, jeden heteryk ma 200 kochanek i przez cale zycie nie umie sie przekonac sie do czarnej i na AIDS nie umrze. #!$%@? jest to zaszufladkowanie ludzi, pedal, nie-pedal, czarny, bialy, zolty. wazne zeby byl dobry czlowiekiem i tyle a kogo rucha to juz jego sprawa( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
@adamgtx: Jedyną hipokryzją jest kwestia przysięgi małżeńskiej. A to już również jest włażenie z butami do życia osobistego. Wyżej również zaglądają do portfela. Przecież takie zachowanie to niby domena prawicy?
@ediz4: To takie piękne, kiedy lewactwo jest pierwsze do lustrowania przeciwników politycznych po piąte pokolenie, ale już wytykać im komunistyczne korzenie to straszny nietakt...
To takie piękne, kiedy lewactwo zagląda ludziom do sypialni... ta ideologia jest tak cudownie sprzeczna w tylu miejscach, że rozkoszą jest czasami lektura wynurzeń tych ludzi. Pozdro, cumplu. Podziwiam cierpliwość!