Wpis z mikrobloga

@kocham_jeze: pewnie nie miał taki być, zapewne chcieli zostawić sam krzyż, jak w Kościele Światła, ale to co sobie architekci wymyślą, a to co potem wychodzi to dwie różne rzeczy, jak każdy ma władzę nad wnętrzem (to samo dotyczy elewacji, jak bardzo w Polsce wizualizacje różnią się od wykonanego już budynku). Ale żeby ksiądz zamurował krzyż Oo, mi nie wolno było robić cokolwiek z obrazkami świętych :D Dobra bryła, ciekawe świetliki,
lunaria - @kocham_jeze: pewnie nie miał taki być, zapewne chcieli zostawić sam krzyż,...

źródło: comment_IpW3LOjvXjAKlUCxTiymymRKo7lMT7vK.jpg

Pobierz
@kocham_jeze: jasne, że tak, to ikona, która powstała, uwagauwaga, w 1989 - da się? da się. No ale, Japonia pewnie wie, że nie musi być 'nasrane wszystkiego', nasi z Częstochowy pewnie stwierdzili, że pusto im tam coś :D znalazłam wizualizację biura (ciekawi mnie o co chodzi, podany jest rok 2005, tyle czasu to robili?), pewnie kosztorys wyszedł za duży, musieli szukać oszczędności, no ale na nim nie ma dywaników itp. -
lunaria - @kocham_jeze: jasne, że tak, to ikona, która powstała, uwagauwaga, w 1989 -...

źródło: comment_uGonOSznbxMtg6f87XESWdAbTVLEOLmx.jpg

Pobierz
@lunaria: Też strasznie wyglada xD Krzyż i ołtarz ok, ale te kamienie wyglądają dziwnie, a meble jak ze sklejki. Sam beton jest super o ile zrobiony estetycznie jak w tym japońskim. To pierwsze czestochowskie wykonanie daleko ma do estetyki. Nie zdziwiłbym sie, jakby tyle to robili, biorąc pod uwagę zmiany jakie zaszły i standardowe u nas przedłużanie wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)