Wpis z mikrobloga

  • 53
#wonziu
No więc sumujac wydarzenia z krokieta jako osoba która tam była i wie ciut więcej.
1. Pomysł na strima zrodził się w sobotę i możecie podziękować @B4rt0 i @BloodDeath94
2. Było strumieniowane telefonem więc nie oczekujcie bug wie czego.
3. Łysy z publiki to był łysy z publiki. Nikt nie wie kim on był. Osobiście spytałem arhona i tyz nie wiedział.
4. W lepszej jakości było nagrywane kamerką i pewnie gdzies niedługo się pojawi.
5. Do Maćka próbowano się dodzwonić od paru dni ale nikomu się nie udało dodzwonić.
To chyba tyle. Postaram się odpowiedzieć na pytania jak jakieś się pojawią
  • 33
  • Odpowiedz
5. Do Maćka próbowano się dodzwonić od paru dni ale nikomu się nie udało dodzwonić.


@rexar: > Wut!? Ciekawe co z tym Makułą się dzieje.

@jaqqu7: Kyrie, gość ma swoje życie, swoje sprawy - dajcie Mu spokój, pewnie kiedyś wróci. Każdy ma dość po pewnym czasie robienia jednego w kółko
  • Odpowiedz
Tak mi się przypomniała pewna historia ap ropo tego zniknięcia. Był u mnie w miejscowości pewien facet, koło 40, pewnego dnia nagle zniknął. Od razu wielka inba że nie żyje, ufo go porwało czy tam dołączył do ISIS. Wrócił z powrotem do domu po 2 miechach. Jaki był powód tego zniknięcia?? Miał dość tej rutyny życiowej, czyli #!$%@? od rana do wieczora, dzień w dzień, żarcie rano na silę, sranie na silę
  • Odpowiedz
Kyrie, gość ma swoje życie, swoje sprawy - dajcie Mu spokój, pewnie kiedyś wróci. Każdy ma dość po pewnym czasie robienia jednego w kółko i potrzebuje odskoczni.

Może wyjechał medytować w Himalaje, zwiedza Mongolię na osiołku albo wypierdzielił w Bieszczady na grzybobranie i trwa ono ponad miesiąc. Ale to jest też człowiek i ma prawo do odcięcia się od wszystkich i wszystkiego, bez słowa wyjaśnienia - to jego życie i dajcie spokój,
  • Odpowiedz
@MateuszZ89: Z wonziem tak jest, nigdy nie wiadomo.

Może wyjechał medytować w Himalaje, zwiedza Mongolię na osiołku albo wypierdzielił w Bieszczady na grzybobranie i trwa ono ponad miesiąc. Ale to jest też człowiek i ma prawo do odcięcia się od wszystkich i wszystkiego, bez słowa wyjaśnienia - to jego życie i dajcie spokój, bo wróci - sam liczę na to, bo lubię Wonzia, ale bez zbędnego srania, że "ojca nie
  • Odpowiedz