Wpis z mikrobloga

Jestem głąbem. :) Dożywotnie plusy, jeśli ktoś znajdzie odpowiedź na moje pytanie.
Kupiłem auto, zgubiłem dowód, nie przerejstrowałem jeszcze auta. Jak wielki mam przypał? Dodam tylko, że auto kupione od znajomego, z którym mam kontakt cały czas więc to nie problem. Auto jest na blachach z mojego regionu w dodatku.
Góra plusów gwarantowana.
#samochody #pytanie #pomocy
  • 8
@lumpuss: Tylko powiedz mi po kiego Ci jest jego stary dowód? Na umowie dopisujesz że brak dowodu bo zgubiony i idziesz zarejestrować. Wiesz że i tak by Ci zabrali ten dowód i dali inny, najpierw czasowy na miesiąc a potem twardy docelowy. Czekam na info po co Ci stary dowód bo mnie ciekawią takie fazy u ludzi co to myślą że w urzędzie mieszkają smoki i odgryzają głowę
@Lucius: " w przypadku zagubienia dowodu rejestracyjnego lub karty pojazdu do rejestracji pojazdu należy przedstawić zaświadczenia wystawione przez organ rejestrujący właściwy ze względu na miejsce ostatniej rejestracji, potwierdzające dane zawarte w zagubionym dokumencie,"
@BajerOp: Mam hemoroida od siedzacej roboty więc to mi nie grozi, a gdyby zielony Ciebie posłuchał to by latał jak zesrany i znajomemu dupę zawracał bez potrzeby
@Lucius: Bez spiny Panowie! :D To w sumie ciekawe, że spinacie się między sobą w mojej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Doceniam. Znajomy dał znać, że właśnie moge to załatwić z tym zaświadczeniem o zgubieniu ale jest jedno ale...
Z dowodem miałem oc, które jest na niego zatem musze sie wstrzymać z jazdą dopóki nie zrobi chociażby bezpłatnej kopii oc, bo bez tego to czeka mnie najdroższy