Wpis z mikrobloga

  • 0
@aloszkaniechbedzie: ze zdjęcia i ogólnie, jak wyżej pisałem, dziewczyny mają tam aż nadto atencji od facetów więc może sobie wybierać kogoś do wyboru do koloru żeby się z kimś spotkać i coś z tego wyszło, jak dłużej tam siedzi to co może z tego wynikać? szuka tam milionera, albo jakiegoś brada pitta, że pomimo siedzenia dłuższego czasu tam nikogo dla siebie nie znalazła? nie wierze też że siedzą tam same przegrywy,
  • Odpowiedz
@mersi: czaję :) a może ma po prostu pecha? :P celowo pytałam ile dla was jest "długo" u mnie na początku korzystania coś się kręciło, a ostatnio kaplica, zero propozycji spotkań i ani nie piszą ani nie odpisują (,) i z nowych nikt mi sie już nie podoba :P a daleko mi do księzniczki szukającej sponsora, godzilla też raczej nie jestem :P
więc wiesz, mnie tak samo
  • Odpowiedz
  • 0
@aloszkaniechbedzie: to akurat w Twoim przypadku można mówić o pechu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiadomo czemu siedzi też tam długo @maszpozdro, może tylko kolekcjonuje followersów na insta ( ͡° ͜ʖ ͡°) załóż może badoo, tam też idzie coś znaleźć po znacznym przesiewie, albo jakieś wypady z kumplami do baru czy gdzieś mógłby pomóc :)
  • Odpowiedz
@mersi: nie pisałam nigdy z żadną osobą tam, niestety usunięcie aplikacji nie jest równoznaczne z usunięciem konta, błąd już naprawiłam a Ty zajmij się czymś bardziej produktywnym niż snucie domysłów XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@maszpozdro: w sobote po południu zajmuję się akurat snuciem domysłów dlaczego mirabelki nie znajdują dla siebie bolców, jutro może też bo jest niedziela, w tygodniu już jestem bardziej produktywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mersi: w piwnicy nie mam kontaktu ze światem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@maszpozdro: masz 18 lat, swiezo po liceum... serio? miejscu , w którym ilosc osób na metr jest wieksza niz .. a co ja bde mowil.. ona ma przeciez 18 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@maszpozdro szkoda, że nie ma odzewu od Ciebie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli zmienisz zdanie - daj znać.
Chyba muszę Tindera ogarnąć.

BTW. Solidnie się temat rozwinął.
  • Odpowiedz
Rocznik powyżej '95 i wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°), atencyjna mirabelka na tinderze wie, że dzięki takiemu opisowi ogarnie wykopowe stuleje ;)


@Kaplanka: co najmniej dziwny plan xD
  • Odpowiedz