Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie jakieś poważnego, podkreślam poważnego człowieka z cywilizowanego zachodniego kraju używającego #!$%@? jakiegos telefonu z androidem? z jakąś zieloną maskotką na tapecie? xD Ja #!$%@? wyobraźcie sobie że taki James Bond wyciąga z kieszeni jakiegoś chińskiego #!$%@? xD Bierze to tanie gówno do ręki i czeka 5 sekund zanim pojawi się ekran odblokowywania - patrzy się #!$%@? w wygaszony ekran i stuka w niego nerwowo palcem, w końcu się udaje, a tam "aplikacja telefon została zatrzymana" xD

A iPhone? Luksusowy telefon z którego korzystają głowy państw i biznesmeni - nieskazitelna od lat ekskluzywna marka. Taki Bond wyciąga iPhone eleganckim gestem z wewnętrznej kieszeni drogiej marynarki którą ubrał tylko dlatego, że ma doskonały gust, delikatnie wciska główny przycisk i bez najmniejszych opóźnień odblokowuje telefon nie tracąc przy tym odrobiny klasy. Uzytkownik Androida to #!$%@? co drugi śmierdzący emeryt w tramwaju, albo gimbus z drożdżówką i w #!$%@? roshe xD

O #!$%@? MUSZEM WGRAĆ NOWEGO ROMA BO APLIKACJA TAPETA ZOSTAŁA ZATRZYMANA

#ios #iphone #bojowkaios #android #bojowkaandroid
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rz_jak_rzaba: galaxy s6 (mam, ale nie jestem gimbem, ani staruchem), koszt to okolo 1800zl, nigdy mi sie nie zacial, wszystko plynnie, odblokowanie na odcisk palca jest subtelnie akcentowane delikatna wibracja, kolega ma iphone 6s, patrzy i placze, ze moj ma taka zajebista stabilizacje, ze #!$%@? muje dzikie weze, ze ja tyle mam o on tego nie ma, ale jak ktos lubi #!$%@? 2.7k na to samo, tyle ze w innym
  • Odpowiedz