Wpis z mikrobloga

Jako fan Uwell Crowna nie mogłem przejść obojętnie obok Uwell Rafale. Po paru dniach mogę coś naskrobać o nim.

Dostałem 2 rodzaje grzałek w zestawie (swoją drogą, pudełko i jego zapakowanie było świetne). 0.5 i 0.2 ohm SS316. Moim zdaniem, poza odpowiednim doborem do nich mocy nie różnią się za bardzo od siebie więc nie będę się rozwodził nad nimi osobno. Moim zdaniem 0.5ohm - idealne 55-70W, 0.2 ohm 80-100W. Podobnie chyba zresztą podał vaping360, a mi nie pozostaje nic jak się pod tym podpisać.
Najbardziej zastanawiałem się, czy pod względem smaku uda mu się przebić Crowna, który bije na głowę wszystkie inne atomizery w tej kategorii. Out of the box - NIE, smak jest gorszy. Po modyfikacjach - jest mniej więcej na równi z Crownem - smak jest rewelacyjny. Przed modyfikacje mam na myśli usunięcie spitback systemu z komina, jest to dość proste, a dzięki niemu odkrywamy tank na nowo. Dodatkowo, dzięki usunięciu tego bezsensownego elementu tank mniej się nagrzewa (zwykle palę na 85-90W, grzałka 0.2ohm, nagrzewa się przy chain vapingu troszkę na dole, nie przeszkadza to w ogóle jak w innych tankach).

Pod względem chmury - dzięki powiększonemu przepływowi powietrza chmury są większe, niesamowite jest dla mnie jak to ze sobą współgra - świetny smak, ogromne chmury (co nie wszystkim odpowiada, mi średnio), tank, który się nie nagrzewa za bardzo.

Podsumowując, jeśli miałbym wybrać między Crownem a Rafale, chyba wybrałbym Rafale. Smak porównywalny, mniej się nagrzewa, jest imo ładniejszy, mieści 5ml (o 1ml więcej). Dodatkowo grzałki podobno starczają średnio na 2tyg, ale tego osobiście nie potwierdzę (grzałki Crowna to zwykle koło tygodnia żywotności).

# KBOX 200W
Tak jak ostatnio pisałem, szukałem czegoś kompaktowego na 2 wymienne akusy i wybór padł na tego boxa. Dla mnie jest idealny, wszystko świetnie spasowane, klapka się nie rusza, pod względem budowy wiele zarzucić nie mogę (no może okolice pinu bym inaczej zrobił, ale to nie jest aż tak istotne). Prosty panel bez wodotrysków, kontrola temp. jest, ja jej nie używam więc tutaj pisać nie będę, na pewno do DNA mu brakuje, ale powinno działać na wystarczającym poziomie. Wielkościowo, dla mnie jest to taki nowy iStick 50W, którego uwielbiałem. Idealnie mieści się w łapie, jest lekki, nic więcej nie chciałem i jeśli ktoś szuka czegoś podobnego z czystym sumieniem polecam. O spadkach czy samej elektronice nic nie powiem, na pewno ktoś robił testy na YT, mi w zupełności wystarcza i jest tym, czego oczekiwałem.

TYLKO #!$%@? PO #!$%@? TEN NAPIS U GÓRY BOXA TO NIE WIEM.

#epapieros #epapierosy
MrGreeneye - Jako fan Uwell Crowna nie mogłem przejść obojętnie obok Uwell Rafale. Po...

źródło: comment_1z4Ns8QQX4ob5gx0qDdrGgCxQ5KSjMbJ.jpg

Pobierz
  • 10
@MrGreeneye: świetnie to wygląda, chyba się prsesiade na coś lepszego wreszcie i może rzeczywiście wybiorę zestaw jak Ty. bardzo ładnie to współgra oprócz tego napisu XD miłego palenia