Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem! Wita się z Wami Miraski oficjalnie jeden z największych dystrybutorów telefonów z Państwa Środka - Ibuygou.com i zaprasza na pierwsze #rozdajo! :)

Dzięki nawiązaniu kontaktu ze sklepem udało się uruchomić reprezentacyjny profil sklepu wśród wypokowej społeczności, by oferować to co Mirki lubio najbardziej - promocje i zniżki, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z supportem firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście z tej okazji robimy ze sklepem powitalne #rozdajo i dla trzech pierwszych osób mamy takie wypasione nagrody:
1. Opaska #xiaomi #miband 1S z pulsometrem
2. Słuchawki Xiaomi Piston 3rd Generation
3. Repeater Xiaomi Mi WiFi Amplifier

Zwycięzcy przez #mirkorandom w sobotę o 15 zostaną wybrani.
Z racji, że i sklep zielonka, to zapraszam też nowych Mirusków do udziału (ʘʘ)

Zamieszczam aktualną listę kuponów zniżkowych w sklepie #ibuygoukupony na #xiaomi i #xiaomiyi. Enjoy ( ͜͡ʖ ͡€)

Redmi Note 3 Pro 3/32 DANIELNOTE3 20$ ważny do 15.04

Redmi Note 3 Pro 2/16 DRNT3PRO16 20$ ważny do 21.04

Redmi Note 2 TDD DANIELNOTE2TD 26$ ważny do 21.04

Redmi 3 DANIELREDMI3 13$ ważny do 18.04

XiaoYi Sport Camera DANIELCAMERA 11$ ważny do 18.04

Mi4s DANIELMI4S 16$ ważny do 21.04

Mi4c 2/16 DANIELMI416 34$ ważny do 21.04

Mi 5 32gb BIAŁY DANIELMI532 16$ ważny do 14.04

Mi 5 64gb BIAŁY DANIELMI564 14$ ważny do 14.04

Mi Note PRO DANIELNOTEPRO 20$ ważny do 21.04


Jak akurat jesteście zalogowani na pejsbuka to też możecie kliknąć tu conieco, na pewno się nie obrażę, a zawsze to czytnąć można o telefonicznych niusach co to weszły albo wejdo na stan sklepu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zapraszam do udziału w losowaniu i życzę powodzenia!
#zadarmo #ibuygou

A na zdjęciu potwierdzenie, że to nie żaden bait. Nagrody już czekajo na swoich Mireczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ibuygou - Cześć i czołem! Wita się z Wami Miraski oficjalnie jeden z największych dys...

źródło: comment_g3xYOrHQQGXQ2vsdetmu2sgBFdRD7b0K.jpg

Pobierz
  • 74
@Ibuygou: to ile wtedy kosztuje taki redmi note 2 XD?
normalnie 160$ u was (gdzie indziej ~125$)
+ dhl 20$?
+ ubezpieczenie 30$+ (niezłe kurde ubezpieczenie od VAT.... płącisz za nie tyle co za vat jak Cię skontrolują a jak nie to profit....)
+ gwarancja 5$
i mam głupie redmi note 2 za 215$ xD...
Ja rozumiem że nibyeu dystrybucja itp, ale wtedy z atutów xiaomi cena/jakość robi się gonwo i