Wpis z mikrobloga

- A może dodajcie nowe mounty do sms szopu żeby było na opłatę serwera?
- Powiem szczerze: głupio mi poświęcać czas na mounty i zrobienie skryptu który pozwoli na ich obsłużenie. Dodanie mountów wymaga oskryptowania tego ze strony serwera i skryptów gracza, przygotowania i przetestowania działania wszystkiego.
2 dni później:
- rozdajo 7 itemów do nowego mounta, który nie będzie dostępny poza eventem.
#mirkots
i.....f - - A może dodajcie nowe mounty do sms szopu żeby było na opłatę serwera?
- ...

źródło: comment_4Q576JlqcbT0Wfts0HXiFoXffWzu6uiq.jpg

Pobierz
  • 18
@igorf: nie rozumiem co ma jedno wspólnego z drugim? Item który został rozdany jest do zdobycia Mounta, którego na rl w sklepie kupić nie można i u nas też nigdy w sklepie by nie był. Jaki macie problem, tym, że zrobiliśmy taki event? Dupa Cie boli, że nie znalazłeś prezentu i narzekasz?
@Huffy: jakakolwiek nasza rozmowa nie ma sensu, bo wy nie słuchacie co mam do powiedzenia, wiecznie mnie zbywacie tymi samymi lewymi argumentami które obalam, lub robicie to sami dzień później. jedyne co mogę się od was dowiedzieć to że jestem głupi, roszczeniowy, coś mi #!$%@?ło i zamiast być dwulicowy to jestem szczery. po tysięcznym argumencie olanym przez was doszedłem do wniosku ze #szkodaszczepicryja i bawcie się sami ( ͡° ͜
@igorf: jakim podejściu? Takim, że przez twoje chamstwo (które uwidacznia się w ostatnich postach na forum, za które dostałeś ostrzeżenia; trolowaniu ludzi na serwerze, pisaniu bzdur na wypoku) po prostu nie mamy ochoty z tobą gadać? ;) Według mnie - całkowicie naturalna reakcja.
@marahin: Masz na myśli napisanie "szkoda strzępić ryja", i że jest mało ludzi na serwerze bo ferie się skończyły? Cham do potęgi normalnie... Bardzo wiele znaczą dla mnie te słowa, z ust osoby której nigdy nie obraziłem a która non stop obraża mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już ci się chyba ten maturalny stres na mózg rzucił. Radzę wziąć się do roboty bo póki co egzamin dojrzałości
@marahin: Może trzeba było to przeczytać zanim zacząłeś mnie obrażać nie dając żadnych sensownych argumentów? Od zawsze mówiłem, że na twoim miejscu sam bym się miał na czarnej liście, bo nie znoszę ludzi którzy robią łęcką z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°) no elo