Wpis z mikrobloga

#polityka

TROLOLOLO

Odebrać polonii prawo głosu! Wyjechali, więc czemu mają prawo głosować? Niech marnują życie sobie, a nie nam, łaski nie potrzebujemy i więcej głosów na złodziei też. Czemu Ci co wyjechali zawsze mają najwięcej do powiedzenia w sprawie życia w Polsce?
  • 17
  • Odpowiedz
@TVN24: Ano dla mnie to jest idiotyzm że ludzie którzy wyjeżdżają z kraju mają prawo głosować. Chcesz mieć wpływ to tu #!$%@? siedź i przyjmuj skutki swojego głosowania na klatę, nie podoba się to #!$%@? ale w sprawy mojego kraju się nie mieszaj - tak powinno być.
  • Odpowiedz
@TVN24: A moze dlatego powinni miec glos, bo pewnie maja jeszcze cala rodzine w Polsce i tez im zalezy na tym, zeby ich rodzinie sie wiodlo dobrze? #!$%@?, #!$%@? mnie takie rzyganie na tych co wyjechali. Jakby to #!$%@? nie mozna sie przejmowac wlasnym krajem po wyjezdzie? #!$%@? mnie to na maksa! To w takim razie dlaczego Maria Sklodowska Curie jest waszym zdaniem Polka? Przeciez #!$%@? wyjechala tak?? Jeszcze wyszla
  • Odpowiedz
@tusiatko: Stop. Nigdzie nie odmawiałem im prawa do nazywania się Polakami, bo są nadal Polakami, nigdzie tego nie neguję. Chodzi mi tylko o prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
@Ryu: Jezeli maja obywatelstwo to czemu nie. Nie boj dupy, jak jakis "polaczek" (twoim zdaniem) ma w dupie to co sie dzieje w Polsce, to nawet nie bedzie wiedzial, ze jest glosowanie.

#!$%@?, gdyby nie te wszystkie "polaczki", ktore wyjechaly do pracy za granice, to Polska juz w ogole by zbankrutowala. Nie? A kto zarabia za granica i przywozi i wydaje pieniadze w Polsce? Gdyby nie oni to polskie banki
  • Odpowiedz
@tusiatko: Po co się tak denerwujesz? Nadal Twoje argumenty jednak mnie nie przekonują, to nie są czasy zaborów, że ludzie muszą wyjeżdżać z kraju, by móc krytykować władze.
  • Odpowiedz
@TVN24: Ludzie nie wyjezdzaja po to, zeby moc krytykowac wladze, ludzie wyjezdzaja po to, zeby ich rodzina nie wyladowala na ulicy . Jezeli musze ci to tlumaczyc to znaczy, ze zyjesz w grupie spolecznej, ktora nie musi na nic narzekac.
  • Odpowiedz
@tusiatko:

Jezeli musze ci to tlumaczyc to znaczy, ze zyjesz w grupie spolecznej, ktora nie musi na nic narzekac.


Codziennie rano obsypuję się złotem...

Chyba nie zrozumiałaś tego o czym mówiłem. Jak ktoś chce wyjechać za granicę by pracować to proszę bardzo. Ale ja mówię o przypadkach, gdy ktoś sobie wyjeżdża do USA i tam sobie żyje, a jedyne informacje o Polsce czerpie właśnie z takich źródeł, które podałem powyżej
  • Odpowiedz
@TVN24: Dobra nie chce mi sie z toba w ogole gadac. Dla twojej informacji amerykanska polonia to nie jedyna polonia, a ty chcesz odebrac prawo glosu calej polonii... Ale wiesz co, masz racje. Lepiej niech nie glosuja. wiekszosc polakow za granica, ktorych znam glosuje na tuska i nadal uwaza, ze tusk to dobrodziejstwo wszechczasow, wiec moze niech im i mi tez zabiora prawo glosu... Ostatnio bylam na obiedzie u kolezanki(polki)
  • Odpowiedz