Wpis z mikrobloga

#aliexpress #tracking
potrzebna rada, sprzedawca czekał z wysyłką dwa tygodnie, wprowadził numer przesyłki godzinę przed końcem upływającego czasu, oto numer: RF211997667CN
niby wygenerowano etykietę jedynie, czekać liczyć że faktycznie wyśle czy olać temat zamówić u kogoś innego ?
  • 16
  • Odpowiedz
potrzebna rada, sprzedawca czekał z wysyłką dwa tygodnie, wprowadził numer przesyłki godzinę przed końcem upływającego czasu, oto numer: RF211997667CN

niby wygenerowano etykietę jedynie, czekać liczyć że faktycznie wyśle czy olać temat zamówić u kogoś innego ?


@tabarok:

ale skoro mial 2 tygodnie na wysylke, to o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
@sylwek2k: 5marca złożyłem zamówienie, w ten sam dzień zaksięgowało kasę (ruszyło odliczanie) 19 marca niby wysłał, podał numer przesyłki, 30 marca pojawia sie status na tym numerze co podał że dopiero wygenerowano etykietę, dziś jest 7 kwiecień i tyle wiem o paczce. może mało szczegółowo opisałem we wpisie.
  • Odpowiedz
może mało szczegółowo opisałem we wpisie.


@tabarok:

no tak troche... :D Teraz sytuacja wyglada "troszku" inaczej, niz opisales ja na poczatku :P

Tak, wal dispute :) kupuj u kogos innego...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@alilovepl: masz pewność że dotrze? Bo ja nie? Wygenerował etykietę, ale czy zaniesie tą paczkę na pocztę, czy ja wyślę nie ma żadnej pewności.
  • Odpowiedz