Wpis z mikrobloga

Wczoraj w programie Rossija 1 wiceprzewodniczacy rosyjskiego parlamentu powiedział, że należy rozwiazać polską kwestię poprzez piąty rozbiór Polski. Pas terenów od Slaska po Pomorze należy przyłaczyć do Rosji.

A prorosyjski Korwin nadal bedzie mówił, że Rosja nie ma roszczeń terytorialnych wobec Polski a ma je Ukraina, pomimo tego, ze gadka o odzyskaniu Przemyśla była autorstwa marginalnego działacza marginalnej organizacji ( o ile była bo jakoś nagrania nikt nie pokazał).
Własnie takie nierówne traktowanie wypowiedzi i wyolbrzymianie tych ukriańskich wypowiedzianych przez nołnejma a bagatelizowanie rosyjskich wypowiedzianych na wysokim szczeblu jest dowodem na to, że Korwin jest prorosyjskim politykiem i nosicielem kremlowskiej propagandy.
Taką samą manipulację stosują też Rosjanie zarzucając Polsce chęć rozbioru Ukrainy bo jakieś profile to proponujace zbieraja lajki od Polaków (głownie gimbazy i sebków spod bloku albo ze zmywaka).


#korwin
#neuropa #4konserwy #polityka
szurszur - Wczoraj w programie Rossija 1 wiceprzewodniczacy rosyjskiego parlamentu po...

źródło: comment_9vCaCgi6rLOy7Pey9koCrwiKNZH2ZquN.jpg

Pobierz
  • 21
@szurszur: Może nie związane z tematem ale ciekawi mnie do czego to wszystko doprowadzi. Jeśli sankcje UE i USA potrwają jeszcze 2 lata to Rosji skończą się rezerwy walutowe. W 2015 zanotowali spadek PKB o 3,7%, mimo to tną wydatki na wszystko byle nie na wojsko. Jak tak dalej pójdzie to jedynym wyjściem będzie dla nich wojna. Fundamenty propagandowe pod to już mają.
co do wpisu:
Paliwem dla antypolskiej propagandy w
@ediz4: W Rosji popieraja go miliony i stoi na czele 3 siły politycznej. Gdy polskie media pisały o wypowiedzi Ukraińca o zwrocie Przemsyla to nawet nie były w stanie znaleźć jego zdjecia i jeden z portali wrzucił zdjecie całkiem innego faceta bo google podrzuciło. I te groźby Korwin traktuje poważnie. Naprawdę widzisz logikę w takim postępowaniu?
@szurszur: A to nie gadał jakiś czołowy działacz prawego sektora?

I te groźby Korwin traktuje poważnie. Naprawdę widzisz logikę w takim postępowaniu?...

Nie wiem co on traktuje poważnie ale skoro go tak uważnie obserwujesz to na pewno zauważyłeś że w sprawie Ukrainy jego stanowisko ewoluowało.
A to nie gadał jakiś czołowy działacz prawego sektora?


@ediz4: No raczej nie czołowy. Poza tym PS to margines nie przekraczajacy progu wyborczego. To nadal nie poziom rosyjskich polityków mówiących do milionów.
@ediz4: Mówiłęm , że polskie media nie potrafiły znaleźć a nie ja, manipulujesz już jak Korwin.
Nadal jest to marginalna postac, wiec niczego nie dowidzisz a cała ta sprawa pokazuje, że Korwin jest nosicielem rosyjskiej propgandy.
@Lurch:To absolutnie niczego nie zmienia i nie uprawnia do mowienia o roszczeniach Ukrainy jako państw wobec Polski.
Zwolenników przyłaczenia Lwowa jest wiecej u nas sadzac po tym co widzę w sieci a mówienie o roszczeniach polski byłoby manipulacja.
Korwin albo powinien tak samo straszyc wypowiedziami Ukrainców i Rosjan albo i te i te bagatelizowac.
@szurszur:

No raczej nie czołowy...

Nie czołowy wypowiada się w imieniu ugrupowania? Czy ugrupowanie odcięło się od jego słów? Nie wiem dlaczego starasz się ważyć podobne wypowiedzi pochodzące z innych krajów. Przypominam że my obecnie nie utrzymujemy zbytnio aktywnych stosunków dyplomatycznych z Rosją, z Ukrainą tak (nawet pożyczamy jej pieniądze).
@ediz4: Ja nie staram sie wązyc bo one już sa wywazone. Masz goscia którego fotki w google nie wypelniaja nawet dwóch ekranów komputera (dwa lata temu ich niemal nie było) i polityka rosyjskiego znanego na całym swiecie wystepujacego w najpopularniejszych programach.
Porównaj jakie oni pełnia funkcje. Ile ludzi słyszy wypowiedzi jednego a ile drugiego .Jakie poparcie maja oni i ich partie. Nawet zrównywanie waznosci tych wypowiedzi to manipulacja a to co
@szurszur: Twoja opinia. Jeśli uważasz Żyrinowskiego za poważnego polityka - twoja sprawa.

a za podobne ze strony pionków z Ukrainy chce porzucac Ukraine....

Nie wiem czy porzucać bo nie słyszałem takiej opinii. Trzeba robić z nią interesy zyskowne dla nas i zmusić do trzymania nacjonalistów za mordę.
@ediz4: Miliony głosuja na jego partie. Ma stanowisko. Poparcie Rosjan. Z polityków spoza partii Putina żaden chyba rosyjski polityk nie ma takiego wsparcia w rosyjskiej sieci. W programach z publicznoscia czesto dostaje oklaski.

Uważasz, że pionek z Ukriany jest powazniejszym politykiem? Że ma wieksze poparcie?
Że można mówić, Ukriana wysuwa roszczenia terytorialne? Przeciez samo to jest manipulacja.