Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabele jak kupujecie wody toaletowe/perfumy?
Całe butle czy na mililitry?

#modameska #modadamska #ankieta #kiciochpyta #perfumy

Jak kupujesz perfumy

  • szajs adidasa czy innej pumy albo zary do 50pln za butelke 21.6% (288)
  • porządne Diory czy inne Prady - całe butelki 33.9% (451)
  • porzadne Tom Fordy czy inne YSL - na mililitry 5.4% (72)
  • tylko dezodorant 16.2% (216)
  • lubie smierdziec potem 22.9% (305)

Oddanych głosów: 1332

  • 47
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Ja byłam szczęśliwa przez jesień i zimę, bo uwielbiam wszelkie ciężkie zimowce. Teraz szukam swojego letniego ideału, ale wątpię, że znajdę "to coś", bo raczej stronię od świeżaków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I podziwiam, bo ja na odwyku wytrzymam max 2 miesiące.
  • Odpowiedz
@burbur: ciężki zimowiec, jak to fajnie brzmi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a 2 miesiące to i tak sporo, więc nie jest z Tobą tak źle :D Wiesz co? Może spróbuj pójść w stronę orientalnych zapachów? Dostałem próbkę Musk Al Ghazal Al Haramain i jestem stale pod wrażeniem, bo zauroczyłem się w tej linii. Czuć, że jest to orient, kompletnie inny niż te wszystkie inne "standardowe" zapachy.
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Orient mam w planach, póki co przeszukuję tę łatwiej dostępną niszę w poszukiwaniu swojej miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zasadzie od kiedy zabrałam się za nią, to dość rzadko w mainstreamie znajduję coś, co mnie zauroczy. Z oriento-niszy (ale tej ugrzecznionej i łatwo dostępnej) poznałam na razie zapachy SoOud i zakochałam się w Ilham. Ale to taki oudowy słodziak, zahaczający o mainstream i mogący
  • Odpowiedz
@burbur: Na tego karmelowego Ilhama to zrobiłaś mi smaka teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Faqat tylko dla facetów, to nie szukaj go. Myślę, myślę i wymyśliłem, że mogę Ci wysłać Muska. Ja już wiem jak pachnie, niech idzie w świat ( ͡º ͜ʖ͡º) Taaa... jak patrzę na niektórych fotki z ich kolekcji to mózg staje ile siana w to wrzucili.
  • Odpowiedz
@AntekMucha: O widzisz, zamierzam niedługo zamówić atomki i sample (przymierzam się do rozbiórek na forum), więc jak mi przylecą, to odpsikam Ci Ilhama ze swojej odlewki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak uda mi się odłożyć trochę kasy, to na pewno zamawiam flakon. To jeden z tych zapachów, bez których sobie zimy nie wyobrażam.
Na perfuforum jest jeden przemiły pan, za którego kolekcję dałabym się pokroić
  • Odpowiedz
@burbur: Ok, to daj znać jak będziesz miała atomki, to coś pomyślimy. Mnie dobija ten regulamin z minimum 50 postami żeby brać udział w rozbiórce, to takie niesprawiedliwe () Może nerkę weźmie, zapytaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
btw. wrzuć fotę kolekcji (tylko bez pustych flakonów ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@tryvial: podobnie mi zostało PLRE i DHP, czas szukac czegoś nowego, a nei moge nigdzie Toma Forda powąchac... A przewachanie większej ilośc zajmuje czas, bo perfumerii nie mam żadnej po drodze
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Kolekcją flakonów nie ma się co chwalić, bo tam to akurat praktycznie sam mainstream. Nisza zacznie się pojawiać dopiero, gdy zacznę rozbiórkować. Póki co - moja fragrantica klik. Wiele chciejstw jest też w "notatniku", tylko nie mam kiedy przerzucić na półkę "chcę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leniek: Mój były niebieski z letnich używał Guerlainowskiej AA - Herba Fresca. Na nim pachniało dość
  • Odpowiedz
@Leniek: W sumie od prady najbardziej podchodzi mi Amber intense. Świetny zapach. Nic mi nie pasuje na dluzej. Jaralem sie chwile wonderwoodem od garsons, chwile guerlainem homme chwile aventusem...ale nic na dluzej no, nic. Trzeba szukac dalej
  • Odpowiedz
@tryvial: Sorry,że nie cytowałem. Chodziło mi o Prade Luna Rossa Cologne, ostatnio urzekł mnie Narciso Rodriguez for Him Bleu Noir - taki w stylu zreformulowanej Declaracji Cartiera
  • Odpowiedz